Arama sonuçlarınız

1. Behzat Ç.

İstanbul Anadolu Yakasi Kamp Ekİbİnİ Kuralim.

Herzaman haberleşeceğimiz.toplanıp hoş sohbet edebileceğimiz.dahası kader birliği yapıp ülkenin çeşitli yerlerinde kamp yapabileceğimiz arkadaşlar toplanmaya bir grup kurmaya davet ediyorum tüm anadolu yakasında oturan kardeşlerimi.sevgiler saygılar.Ben Üsküdar burhaniye altunuzade millet...

2. Behzat Ç.

Sarısu Resimler

3. Behzat Ç.

Sarısu Resimler

4. Behzat Ç.

Sarısu Resimler.

5. Behzat Ç.

Sarısu Resimler

6. Behzat Ç.

Sarısu Resimler.

7. Behzat Ç.

Kamp Böyle Olmalı Yerde Böyle Olmalı.

sarısu deniz ,kum,nehir balık orman da hepsi bir arada. yüz ,eğlen ,yürü ,hem deniz havası ,hem orman dağ havası ola.daha ne olsun istersiniz. ha ne olsun?

8. Behzat Ç.

Kerpe,kumcağiz Pembe Kayaliklar

Arkadaşımla araçla istanbuldan.tem otoyolu kandıra kumcağız plajına geldik,arkadaşım yüzme bilmediğinden denize girmedi.ben denizin serin sularında ferahladım.bir kaç saat dinlenme etraf gezisi harikaydıburada bütün plajlar mavi bayraklı bilginiz olsun.buradan kerpe plajına geçtik Kerpe...
  9. Behzat Ç.

Balik Kamp Bİrarada Olsun Dİyenler,

İZNİK GÖLÜ HANCILLI KÖYÜ CİVAR YAYIN ,BÜYÜK SAZAN VE DİĞER ÇEŞİTLİ SU BALIKLARI.YÜZME KAMP HEPSİ BİR ARADA.GELMEK İSTEYENLER behzatcapar06@g.mail.com yazabilirler.eğer gerçekte balık ve kamp için arayacaksanız başka yerlerde olabilir.mesela nallıhan SARIYER barajı çayırhan gerçekten büyük...

10. Behzat Ç.

Kamp Ve Kampla İlgİlİ Şeyler

Kamp Hakkında Her Şey En Detaylı Şekilde! Oymakbaşı Mesajlar: 6 Konular: 3 Teşekkür Alındı: 15 konuda 4 gönderi Teşekkür Etti: 5 Katılım: 22-11-2017 #107-12-2017, Saat: 03:03 (En son düzenleme: 07-12-2017, Saat: 04:46 Mızrak.) Merhaba arkadaşlar bu metin kamp ile ilgili hiç bilgisi olmayan...
  11. Behzat Ç.

Kamp Ve Balık Avı Için Herikisi Birarada Olsun

Konuşarak,anlaşabileceğimiz,Yer zaman ve neresi şekliyle kamp ve balıkta yakalayıp hoş maceralı zevkli,huzurlu sakin bir kampa ne dersiniz adım Behzat Çapar tel.05427134366 araç var çadır var 3-4 kişilik gelecek arkadaş mat getirmeli herşey ortak yemek işleri vs gelir elimden ilgilenlerin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri