Arama sonuçlarınız

1. sguvenc

Cherokee Liberty (kk) Için 3d Kauçuk Paspas

Aracıma uygun orijinal ölçülerde 3D kauçuk paspaslarım geldi.

2. sguvenc

235x65x17 İnsa Turbo Dakar Lastik Takımı

2017 yılının 1'inci haftası üretimi, 4 adet, İnsa Turbo Dakar 235x65x17 (M+S), bir yaz kullanılmış lastikler satılıktır. Jantlar satılık değildir. Fiyat 1800 Tl.dir.
  3. sguvenc

Bakım Yağ Ve Filtre Markaları

Tecrübeli arkadaşlarımdan bilgi almak isterim. Aracım daha önce de yazdığım gibi profil resmimdeki Cherokee 2.8 CRD Limited. Yağ değişim vakti geliyor. Yağ olarak 5x30 veya 5x40 kullanacağım, diferansiyel için ATF4 veya ATF4+ kullanacağım. Ancak miktarları bilemiyorum. Ayrıca yakıt, yağ ve polen...

4. sguvenc

Obd2 Uyumlu Mu?

Aracımı yeni aldığım için bir çok konuda sorularım oluyor. Öncelikle bundan önceki aracımda multimedya cihazım vardı, ve Navigasyonu çok sık ve etkin olarak kullanıyordum. Bu aracıma da takmayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlardan cihaz önerisi olan var mı? Buna bağlı olarak da 2009 Cherokee 2.8...
  5. sguvenc

Multimedya Öneri

Selamlar, Aldığım 2009 Cherokee 2.8 CRD Limited aracım için multimedya cihazı arıyorum. Bu gün denediğim cihazda canbus problemi yaşadık. Multimedya cihazı marka ve modeli önerisi olan var mı? Ve nerede bulabileceğim konusu da önemli bir soru.

6. sguvenc

2009 Cherokee 2.8 Crd Limited Uconnect Problemi Ve Radyo Pin Kodu

Yeni aldığım 2009 Cherokee 2.8 CRD Limited'in radyosu üzerinden telefon tanımlaması yapmak istiyorum. Aracımın üzerinde RET kodlu radyo var. Uconnect tuşlarına (ses ve telefon) basmama rağmen ekranda uygun cihaz yok gibi bir açıklama çıkıyor. Uconnect ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri