Arama sonuçlarınız

1. C

Çekme Karavan Araç Uyumu

merhana arkadaşlar. araç pazarlığındayım fakat bulduğum araçta çeki demiri olması beni huylanırdı. pejo 308 dizel otomatik. satıcı zodiac sahibi olduğunu ve onu çektiğini söylüyor. bu baskı balataya ve turboya zarar vermiş olabilir mi?

2. C

Büyükyayla Göleti Hk.

@pashcat Küçükelmalı yarım saat daha uzak kalıyor. Bir de tuvaletler eminim çok pistir zaten. Büyükyayla tam orta ve güzel yer olduğu için seçmiştim. Piknikçiler gelmeden 10 gibi orda olsak yeterli sanıyorum değil mi?
  3. C

Büyükyayla Göleti Hk.

@suleymancirit Doğru Süleyman bey, Seyitgazi'de. Eskişehir'e bağlı olduğu için öyle yazmıştım. Hayri beyin haritası da doğru.

4. C

Büyükyayla Göleti Hk.

Merhaba, Haftasonu 3 aile Büyükyayla Göleti'ne kamp için gitmeyi planlıyoruz. Yaklaşık 8 kişi olacağız. Bursa'dan da gelecekler olduğu için orta mesafe olduğundan burayı seçtik. Yanımızda 2 tane bebek ve bir hamile olacak. Dolayısı ile göl etrafında tecrübeli arkadaşlardan güzel bir konum...
  5. C

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Tavsiyeler için öncelikle teşekkür ederim. Fakat almışken iyi bir şey diye yola çıktığımda fiyat yelpazesi çok geniş oluyor. Kaldıki, sadece hafta sonları için yaz aylarında, sıcaklığım minimum +5 olduğu derecelerde rahat uyku için kullanacağım bir tulum yeterli olacaktır diye tahmin ediyorum...

6. C

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Merhaba, Her ne kadar havalar tam olarak bir türlü ısınmamış olsa artık kampa başlamak istiyoruz. Ankara'da yaşadığımızdan genelde Bolu, Karabük taraflarına gidiyoruz. Geceleri hava 5-7 derece civarında oluyor. Ayrıca 1,5 yaşında kız çocuğumuz var. Geçen yıl yorganlarımızı rulo yapıp arabaya...

7. C

2 Çocukla Kamp Yapmak Mı ?

biz bebeğimizle ilk kampa gittiğimizde 7-8 aylıktı. mis gibi de oldu. harika fotoğraflar çıktı. tabi öğlen uykusu, akşam erken yatması bunları da hesaba katmak lazım. biz zorlanmadık. üşütür müyüz diye kafamızda soru işaretleri vardı ama gayet güzel oldu.
  8. C

Duster Hiz Sabİtleme - Gİzlİ Özellİk Aktİvasyonu

Merhaba, bu işlemler için aracın kaç model ve yukarısı olması gerekiyor? 2013 leaut var bende.
  9. C

4x2 Duster Esp-off (esp’yi Kapatmak)

Merhaba, konuyu hortlatacağım ama bu sorunu çözen oldu mu acaba? anahtar ile kapatmak gerek yalnız. malum kış geliyor.

10. C

Aladağ Göleti / Göksu Tabiat Parkı

Seben Gölü'nü alışveriş yaptığımız esnaf da söyledi. Döndüğümde internetten baktım ama yorumlar "çok bir şey beklemeyin" şeklinde olduğu için önemsemedim. kamp yapılacak düzgün yerler var ise değerlendirilebilir. Ankara'ya yakın olan fazla yer kalmadı 2,5 saatlik mesafede.

11. C

Aladağ Göleti / Göksu Tabiat Parkı

4 Ağustos sabahı Ankara’dan 8 gibi hareket ettik. 2 araç olarak, 4 yetişkin ve 1 bebek. Aracımız tıka basa dolu Partner. Yolculuk yaklaşık 2.5 saat sürüyor, 10:30 gibi de tabiat parkına vardık. Yolculuğumuzun son birkaç kilometresi hariç tamamı asfalt yol üzerinde gerçekleşti. Sonlara doğru bol...
  12. C

Mat Ve Uyku Tulumu Tavsiyesi

Uyku tulumu bize de şart oldu. yorgan battaniye taşımaktan helak oldu. Dechatlon'un arpenaz 15, forclaz 15-10 modellerinin yorumları gayet iyi. 10-15 derecede yapılacak kamplarda yorumlara bakılırsa yeterli. son 2 kampımda sıcaklık minimum 7 lere düştü. değerlendirebilirsiniz, fiyatlar da makul.

13. C

Sıfırdan Başlıyorum. Yardım Lütfen! (çadır Seçimi, Alternatifler Ve Sorularım)

@Ahmetbur Merhaba, Biz 8 aylık bebeğimiz ile Şirinyazı'da 1 gece kamp yaptık. Gece yaklaşık 10-15 derece olduğunu tahmin ediyorum. Bebeğimizin üzerine 1 polar battaniye bir de hafif yorgan tarzı bir şey aldık. Bir de bere kullandık. Çocuklarınız daha büyükse soğuk için daha dayanıklı...
  14. C

İlk Kampımız - Şirinyazı Göleti

Teşekkür ederim, tercihlerinizde haklısınız, eminim daha keyifli daha huzurlu olur. Fakat biz ilk defa kamp yapacağımızdan ve özellikle bebeğimiz olduğundan bu şekilde tercih yapmak zorunda kalıyoruz. Ama ilerde inşallah biz de uzaklaşacağız. Saygılar.
  15. C

İlk Kampımız - Şirinyazı Göleti

Merhaba, Öncelikle bu konuda sıfır tecrübem var. Dolayısıyla buraya yazacaklarım sadece öneri mahiyetinde ve benim gibi ilk defa buraya gidecekler için ışık olması amacını taşıyor. Haftalar süren çadır ve alet edevat araştırması bitip, iki ailenin de müsait olduğu bir hafta denk gelince ilk...

16. C

Bozcaarmut-sülüklügöl-eğriova-şirinyaz-aladağ Alternatifleri?

Merhaba arkadaşlar, 21 temmuz haftasonu için 2 çift ve bebek olmak üzere 2 çadırımız ile ilk kampımızı yapacağız. Ankara'dan sabah erken hareket edeceğiz. Daha yeşil olmasını istediğimizden Bolu tarafına gitmek istiyoruz. Seçenekleri internet üzerinden araştırdım. Hepsi güzel yerler, yakından...
  17. C

Husky - Evolite - Arpenaz Arasında Kaldım

hayırlı olsun tekrar. Keyifle kullanırsınız inşallah.
  18. C

Husky - Evolite - Arpenaz Arasında Kaldım

@senyureks Yorum için teşekkür ederim, güle güle kullanın. Biz de 2 yetişkin +bebek ile kullacağız. Ürünü hangi siteden ne kadar aldınız acaba?

19. C

Bayramda Sülüklü Göl Kamp

Haklısınız, bu söyledikleriniz daha büyük problem. Çalılıklardan gelen çıtırtıyı tercih ederim sanırım.
  20. C

Salda Gölü Kamp Yeri Hayal Kırıklığı...

Daha dün gece ilk kamp tecrübemizi Salda'da mı yaşasak diye konuştuk. Belliki Ankara'dan oraya gidip de hayal kırıklığına uğramak hevesimizi kıracak.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri