Arama sonuçlarınız

1. DOKTOR63

Van Gölü

GEZİMİZ 1. TATVAN 2: AHLAT 3:ADİLCEVAZ 5:ERCİŞ 6: MURADİYE 7:VAN 8:EDREMİT 9:TATVAN

2. DOKTOR63

Kampi̇ng Te Prati̇k Çözümler

Kamp yaparken karşılaştığımız sorunlar için çözüm üretmeye çalışmışızdır .bazen çözüm bulabildik bazen bulamadık .bu sitede illaki burada yazılacak çözümler yazılmıştır istedim ki bir arada olsun ,yazılmamış olanlar da yazılsın daha keyifli ve konforlu tatil yapalım.
  3. DOKTOR63

Nemrut Daği +cendere Köprüsü+takoran Vadi̇si̇

Gezi iki gün bir gece sürdü şanlıurfadan (merkez-bozova)-adiyaman(merkez-kahta-nemrut dağı-cendere köprüsü-takoran vadisi)-şanlıurfa siverek -şanlıurfa merkez

4. DOKTOR63

Doğu Anadolu

Şanlıurfadan başladık ilk durak Malatya inşallah güzel zevkli bir gezi olur
  5. DOKTOR63

Arza Durumunda

Her arızada en önemli adımlar Derin bir nefes al. En önemli şey sakin kalmaktır! Bu, her şeyden önce, yoğun otoyollarda arızalara ve aynı zamanda popüler rotalardan çok uzaktaki olaylara da uygulanır. Diğer yol kullanıcıları uyar. Yapılması gereken ilk şey, tehlike ışıklarını DÖRTLÜ veya...

6. DOKTOR63

Şanliurfa

Ben şanlıurfa'lıyım şanlıurfa yı tanıtmaya çalışacağım. gezi rotası----karavan ı park edebileceğimiz yerler,---nerelerde alışveriş yapılır. vs başka illerde karavan la seyahatimde nerede park edeyim nereden su alabilirim ,nerede tahliye edebilirim problemi oluyor bende kendi memleketimi...

7. DOKTOR63

Mersin Gilindire Mağarası

Mersin Aydıncık belediyesi alanında kişi başı 5 tl giriş ücreti var deniz kenarında yaklaşık 120 basamakla mağaranın girişine geliniyor.mağarada demir merdivenler sizi bekliyor yaklaşık 400-500 arası bir basamak inerken çok zevkli heycan verici sarkıtlar ve dikit ler bunların oluşturduğu...
  8. DOKTOR63

Buzdolabı Motoru Araç Dışında ?

aklıma geldi hiç bir karavanda görmedim,daha çok kasaplarda veya marketlerde gördüm buzdolabı içerde .kompresör motorunu dükkanın dışına alıyorlar daha az ısınıyor hem verimi artıyor ve gürültüsünü duymuyorlar.karavanda da böyle bir şey yapılabilir mi?
  9. DOKTOR63

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

İnşaallah karavan hayellerim gerçek olacak ta paylaştığım konu herkesin bilgi sahibi olabilmesi için yeni konu açtım kunu ruhsat alırken neden 2+1 den fazla olmuyor araştırırken yapılan bir hata keşfedildi sohbeti aynen ekliyorum

10. DOKTOR63

Inşaallah Karavan Hayellerim Gerçek Olacak

daha önce başka kullanıcı adı altında yazmıştım email probleminden dolayı yeni bir kullanıcı açtım ben 44 yaşında aile hekimi olarak çalışıyorum çoçukluğumdan-gençlik (17) beri karavan hayalim vardı fazla uzatmayayım. kısa bir süre önce bir araba aldım fort transit jumbo 2013 model 86000 km de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri