Arama sonuçlarınız

1. diafm

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

:) Konu dışı forumu meşgul ederiz. K2 hayalimdir. Ölmeden önce zirveyi görmem gereken yer. Zaten ortalamada 6-7 dağcıdan birinin tekrar geri gelemediği yerdir. Daha önce her 4 dağcıdan 1i yattığı yerde kalırdı. Fiziğe bakılmaz zihinsel ve donanımsaldır. Uygun donanım şarttır. Birde rota...

2. diafm

Şu K2 abartılı oldu kaldı :) yüksek irtifa solo tırmanırım. Üşenmem fena yüklenirim DC DC yükselticimide(1800w) çantaya basıp gece 1 saat sabaha doğruda tırmanışa geçmeden 1 saat kadar akü boşalana kadar kullandım. içerisi fırın gibi oluyor :) çadırlarımız bizi çift katman ve kaliteli. Bende bir...
  3. diafm

Merhaba, Bu Isıtıcı güçleri farklı ancak ben vinç kabinleri için özellikle 15-16a olarak yurtdışı üreticiden numune yapmasını istemiştim. Isıtıcı bana ait değil yani üretimi benim değil. Bunun 12v olanlarıda var ancak hayal kırıklığıdır yaklaşmamanızı tavsiye ederim. Ancak kutulama ve...

4. diafm

Elektrikli Konveksiyonlu Isıtıcı

Süleyman Bey, aşağıdaki linkte henüz bu gün güncel bir yeni akış oldu. Link şu anda yok. ancak bir arama motorundan araştırın isterseniz. *Bu ısıtıcıyı kullanmak için 2 ad. 12v akü seri bağlantılı ve minimum 100A olmalı. İlk çalıştırma yarım saat sonra 15 dakikada bir devreye alınırsa...
  5. diafm

Olabilir hata ve yanılma müstesnadır. Aslında ana konu yani nedensellikten yol çıkarsak 'ISINMA' dır. Yakıtlı ısıtıcılar özellikle webasto markası olarak aklımıza kazınan ısıtıcılar iyi güzelde... fiyatı, bakımı, arızası özellikel baş ağrıtması sorunu gibi artık farklı yollar aranmakta. Ayrıca...

6. diafm

Pardon 'alternatif ve ekonomik ısınma yöntemleri konusunda sorabilirsiniz' diyecektim. Normal şartlarda karavanlar için standarta uygun ısıtıcılar belli.

7. diafm

Merhaba, *Videodan anlaşılacağını varsayıyordum ancak bilgilerinize sunmaya çalıştığım ısıtıcı yakıtlı ısıtıcı değildir. * Test videosundan anlaşılması gerekirdi diye düşünüyorum ancak olabilir gözden kaçmıştır. Isınma problemlerinizde benden fikir alabilirsiniz. Bilgi edinme ve bilgi verme...
  8. diafm

kutulayıp(buat kusutusu) kendim yaptım. Oksijeni tüketmez, K2 dağında bile çalışır. Yeterki enerji olsun.
  9. diafm

Römork'dan Karavan Yasal Olarak Yapılır Mı ?

Teşekkürler.

10. diafm

Elektrikli Konveksiyonlu Isıtıcı

Sanırım resimdeki kabin ısıtıcı fanı göremediniz veya henüz keşvedemediniz çünkü ülkemize yeni girdi. Bldiğimiz rezistans teli ile ısıtma yapan bir ısıtıcı değildir. PTC ısıtıcı olarak geçer daha verimlidir. Ancak yinede akü kapasitenize güvenmeniz gerekmekte. resimdeki ısıtıcı ortam ısısı...

11. diafm

Merhaba, bilginiz için teşekkürler. Hayal ancak hayalperestlik değil. Ve bu hayalimi kısmetse bu sezon gerçekleştireceğim. Sonuç itibariyle asıl amacım arsam üzerinde o2 veya 01 belgeye sahip römork üstünde yaşam konteynerı bulundurmak. Yani karayolları kanunua tabi sahibi olduğum bir nevi...
  12. diafm

Merhaba Arkadaşlar, bu konuyu araştırıyordum akışı incelediğimde askıda kalmış gibi geldi. Soruyu soran arkadaş ve biz takip edenler tam olarak bir cevap alamadık bilgili arkadaşlardan. Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar; Yardımcı olursanız çok seviniriz. Bende O1 belgeli bir römork üzerine...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri