Arama sonuçlarınız

1. A

Karavanimi Satiyorum! Ilgilenen Olursa Gorusebiliriz.

Merhaba ben mart ayinda 1998 model bir peugeout boxer 350 lh panelvan arac alip karavan yapmaya karar verdim. Aracimi alirken expertize goturdum. Aracin ezpertizinde motor ile ilgili olan her sey iyi cikti. Ben satin almadan onceki sahibi motorunu tamamen elden gecirmis.Bir iki yirtilan ya da...

2. A

Tse Gunes Panelini Kabul Etmiyor Mu?

Merhaba , Daha once aracimin karavana donusturulmesi hususunda proje cizimi icin tse 'yi aramistim. Gorustugum kisi bana tse ile anlasmali olan karavan projeleri hazirlamakta yetkisi bulunan muhendislik firmalarini mail olarak iletmisti. Bu listede bulunan bir firmadan bize ilettikleri ...
  3. A

Lpg'li Ocak - Lpg Tüpü Kurma Servisi Hakkında

Merhaba, 2 gözlü gold white marka lpg tüpü ile çalışan ocak aldım. Aygazı tüp almak için aradım. Ancak tüpün sadece başlığını taktıklarını söylediler(?). Tüpü ve ocağı tam olarak kurmak ve gerekli güvenlik tedbirlerini almak için ocağı aldığım markanın servisini aramam gerekiyormuş. Servis...

4. A

Karavanım İçin Gereken Enerji Kaynaklarının Gücü Ne Olmalı?

Merhaba, Ben karavanımı bu hafta sonu dönüştürmeye başlıyorum elektrikle çalışacak cihazlarım için kullanmam gereken uygun wattlar nedir? Telefon, pc şarjı Buzdolabı (normal büro tipi buzdolabı kullanmak istiyorum, 12v lerin hiç soğutmadığı konuşuluyor.) Hidrofor için Kaç watt güneş...
  5. A

Kendi Karavanını Yapmış Tesisat Konusunda Deneyimli Birisinden Yardım Rica Ediyoruz.

Merhaba, Karavan için kullanılacak kereste sayılarımız bile hazır ama tesisat konusunun üstesinden gelemiyoruz. Tuvalet ve Atık su tesisatı Musluklara temiz su tesisatı Sıcak su tesisatı Elektrik tesisatı Bu tesisatlar için bize yön gösterecek tesisatı uygulayacak biri yardımcı olabilir mi?

6. A

Karavanlarda Havalandırma Mecburi Mi?

Merhaba, Benim peugeot boxer 350 lh aracım var.Panelvan tarzı.Şoförle kasanın arasındaki bariyeri kaldıracağım.Yani tamamen açık olacak arası.Daha sonra içini dizayn edip karavan yapacağım.Karavanın dizayn edilen kısmı ile şoför mahali arasında herhangi bir örüntü bulunmuyorsa yani tamamen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR