Arama sonuçlarınız

1. selin22

Alba Fold 2 Elektrikli Bisiklet Incelemesi

Kisa mesafeler icin araba yerine bisiklet kullanmak istedigimden elektrikli bir bisiklet arayisina girdim. Ozellikle elektrikli istememin baslica nedeni ise hem dizimdeki rahatsizlik hem de yokuslari yorulmadan cikabilmekti. Internette arastirmaya basladigimda 7-8 bin TL bandinda Volta, Rks...

2. selin22

Tüketim Alışkanlıklarımız Hakkında

Modern hayatta var olabilmek icin hepimiz her gun bir seyler satin almak zorundayiz. Her gecen gun daha fazla globallesen ve endustriyellesen dunyada bilincli birer tuketici olabilmek icin neler yapiyoruz? Ben kolaya kacmayan ve sorgulayan bir tuketim aliskanligi gelistirmeye calisiyorum. Birey...
  3. selin22

Sandras Gökyüzü Gözlem Şenliği

5-8 Ağustos tarihleri arasında Sandras dağında gökyüzü gözlem şenliği yapılacak. Biz teleskobumuzu da alıp karavanımız ile orada olacağız. Etkinlik ücretsiz olup karavan ile gelmek isteyenler için de konaklama imkanı olacaktır. Katılım için aşağıdaki bilgilendirme yazısındaki formu doldurmanız...

4. selin22

Erba 3.75 Cekme Karavan Incelemesi

Bir sure once teslim aldigim Erba 3.75 karavan ile ilk kampima ciktim ve artisiyla eksisiyle karavan ile ilgili deneyimlerimi objektif bir sekilde paylasmak isterim. Bu karavanin en buyuk artisi benim icin fiyat performans urunu olmasiydi. Bir karavan edinip kamplarima kis aylarinda da devam...
  5. selin22

Dai Shava Su Isiticisi

Merhaba, bu hafta dai shava ortam isiticinin mevcut sisteme 6.5 litrelik bir tank baglayarak su isitan bir sistem yaptiklarini ogrendim. Test ettikleri degerlere baktim ama pratikte ne kadar kullanisli olur deneyimli karavan kullanicilarimiza danismak istedim. Dus almak icin harcayacagimiz suyu...

6. selin22

Bir Kamp Aracı Olarak Duster 1.5 Dizel 4x4

Merhaba, uzun sure carpisma test sonuclarindaki basarisizligi nedeniyle onyargiyla yaklastigim Duster marka araci, malum ekonomik kriz nedeniyle fiyat performans olarak tekrar degerlendirdim ve alip denemeye karar verdim. Sehir ici ve sehir disinda araci cok kullandigim icin ve 700 800 kg bir...

7. selin22

Yerli Çekme Karavanlarda Havalandırma

Merhaba, Erba 3.75 siparişi bekliyorum ve aynı karavanı kış boyunca kullanan bir kullanıcı 1-2 hafta karavanı havalandırmadığında içeride rutubet oluştuğunu, hatta eşya ve mobilyaların hafif ıslandığını söyledi. Anladığım kadarıyla Avrupa menşeli karavanlarda bir çeşit havalandırma sistemi...
  8. selin22

Lpg Ile Çalışan Pilli Ve Bacasız Kamp -karavan Şofbeni

https://tr.aliexpress.com/item/32830100478.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.18613cedKIm751&algo_pvid=5a015cd8-3f21-45a1-99d3-9126e871871a&algo_expid=5a015cd8-3f21-45a1-99d3-9126e871871a-7&btsid=0ab6f82c15896477402856764ec6f1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ Merhaba, bu...
  9. selin22

Araçta Bagaj Arkası Bisiklet Taşıyıcı Ile Çekme Karavan Çekmek

Merhaba, fotoğraftaki gibi bagaj kapağına asılan askı ile iki adet bisiklet taşırken karavan çekmenin bir sakıncası var mıdır? Belki saçma bir soru ama hiçbir deneyimim yok ve emin olmak istedim. 80 sınırını aşmamak kaydı ile aerodinamik ya da ağırlık dağılımı açısından herhangi bir dezavantajı...

10. selin22

Dizel ısıtıcı montajı

Merhaba, çekme karavanıma dizel ısıtıcıyı kendim takmak istiyorum ve montaj hakkında araştırma yapıyorum. Yabancı kaynaklarda temiz hava emişi dışarıdan alınırken, sanırım Türkiye'de yapılan montajlarda genellikle karavanın içinden alınıyor. Zaten ılık havayı ısıtmak daha az güç sarf edeceğinden...

11. selin22

Pikap Karavan Yasal Durumu (pino Karavan Sahtekarlığı)

Merhaba arkadaşlar, bir kaç ay önce pikap karavan almaya niyetlendik ve karavanın yasal durumunu araştırmaya başladık. Facebook sayfası üzerinden pikap karavanın yasal olduğunu söyleyen Pino karavanla görüştük ve karavanın yük gibi algılanacağını ve sorun olmadığını söylediler, istediğiniz yere...
  12. selin22

Motokaravan Için Arkadan Itişli-önden Çekişli Araç Seçimi

Merhaba, motokaravana dönüştürmek üzere araç bakıyorum. Karavanı daha çok dağ yollarında kullanacağım. Bu da ülkemiz şartlarında topraklı çakıllı çamurlu tümsekli çukurlu yollar anlamına geliyor. Önden çeker ancak yüksek olan qashqai aracımla baya bir çamurlu yokuşlarda, ıslak çimlerde patinaj...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri