Arama sonuçlarınız

1. E

O/d Sorunu

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum 2000 model grand Cherokee 3.1 aracımla uzun yola ne zmn çıksam overdrive tuşu bı zmn sonra kendisi yanmaya başlıyor vites kolundaki o/d tuşuna bassamda sönmüyor aracı kapatıp açınca normale dönüyor belli...

2. E

Grand Cherokee 3.1 Otomatik Şanzıman Sorun Acil Yardım!

2000 model 3.1 grand Cherokee model jeepim araç ısındıktan bir süre sonra ileri geri park ettiğimde vitesle biraz oynadigjmda bu esnada giderken devir yukseliyor vitesler gecmyorg kapatıp atınca duzeliyor sanzumanlami alakalı beyinlemi anlam veremedim bu sorunu yaşayan varmı çözüm önerileriniz...
  3. E

Grand Cherokee 3.1 Yakıt Deposu Mazot Sizdiriyor Acil Yardım..

Merhaba arkadaşlar grand Cherokee 3.1 dizel aracım depodan mazot kaçırıyor. Bugün ilk defa arabayı fulledim ben hesabı öderken bir baktım Şakir şakır heryer mazot yarım depo alınca yada atıyorum 100 liralık yakıt alınca hiç böyle birşey olmamıştı sizce neden böyle birşey yaptı

4. E

2000 Model Grand Cherokee Çekiş Sorunu

Merhaba arkadaşlar 2000 model grand Cherokee arabamla bı haftadır çekiş sorunu yaşıyorum önceden arabayı d ye alıp frenden ayagimi cektigimde giden araç şuan gaza basmamla hareket ediyor düz yolda da aynı yokuslardada sorun sizce ne olabilir yardım edebilecek bı arkadaş varsa sevinirim şimdiden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri