Arama sonuçlarınız

1. B

Kamp Malzeme Listesi Eksikleri

Merhabalar abilerim ablalarım biz daha yeni yetmeler olarak kampa gideceğiz siz tecrübelilerden eksiğimiz varmı diye bir soralım istedik. Bir liste oluşturdum elimden geleni yazdım. İlk kampımız olacak arkadaşlarla tecrübemizde az o yüzden inşallah az eksiğim çıkar :) Tapatalk kullanarak...

2. B

Bayramınız Mübarek Olsun

Abilerim ablalarım ellerinizden öperim bayramınız mübarek olsun :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. B

Kapadokya Kamp Arkadaşları

Merhabalar.. Adım Bilal Şanlıbaba Kapadokyada arkadaşlarımızla beraber güzel bi kamp yapmayı düşünüyoruz Sizinde bu 1-2 hafta içinde buralara gelip kamp yapma planlarınız var ise bizede eşlik edip hoş ve eğlenceli vakit geçirmek adına birlikte kamp kurabiliriz. Öncelikle biz kimiz? 17...

4. B

Kamp Çadırı Ve Mat

Merhabalarrr. Ben Bilal Şanlıbaba İnşallah konuyu düzgün bir şekilde açabilmişimdir ilk defa yazıyorum.. Arkadaşlarımla birlikte kamp yapmayı düşünüyoruz 3 kişi olacağız. Ortalama 2 aydır çadırlara bakıyorum ve aklımda 2 tür çadır kaldı ikisi arasında karar veremedim. Yardımcı olursanız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri