Arama sonuçlarınız

1. Harmanov

Motor Fiyatları

takip.

2. Harmanov

Defender Toplama Planı

Henüz tampon bile değiştirmediğim için bilemiyorum yedek parça nasıldır kaç paradır. Sac da kafi. Birisinden 4 dodik, kaput yükseltme ve ön panel için fiyat aldım. Hepsine 1000 TL dedi, kalıpları varmış kendisi döküyormuş. Çok uygun mesela o fiyat. Bedava hatta. Karbonfiberden döküp satmaya...
  3. Harmanov

Defender Toplama Planı

Diyelim defender'ın sol ön kapısı yamuldu. Değiştireceğim. Sizin söylediğiniz firma bana iç aksamı da veriyor mu? Kilit, anahtar mekanızması gibi... Sadece sac vermiyordur umarım :D Karbonfiber kumaşlar, hangi örgü sıklığıyla dokundukları, gramajları ve yapıldıkları ipliğe göre ayrılır...

4. Harmanov

Defender Toplama Planı

Yurt dışından araç getirip Türkiye'de parçalama fikri aklıma gelmemişti gerçekten. Şu an aydınlanma yaşıyorum. Ayrıca TV izlemediğim için dizilerdeki defender durumlarını da bilmiyordum. Elektrik öğrenilir yapılır. Defender'ın kaportası vurunca düzelmez diyorlar onu anlamadım. Aluminyumla...
  5. Harmanov

Defender Toplama Planı

Akıllının biri arabayı pahalıya koyuyor. diğeri de ben daha pahalıya satarım diye bir başlıyor arttırmaya. olay 90 model defender'ın 50.000 TL olmasına kadar gidiyor şu an. ben de 300.000 TL isteyeceğim satarken. hadi bakalım. İhaleden araç alma işi aklıma yatmıyor bir türlü. Araç devlet malı...

6. Harmanov

Defender Toplama Planı

Konunun sadece son sayfasini okuyup yorum yapman beni benden aldi. Bastan okursan konustuklarimiza hak vereceksin. Saygilar.

7. Harmanov

Defender Toplama Planı

Arkadaşlar 15.000 TL'den bahsediyorsunuz. Bu çok az bir rakam değil mi toplatmak için? Bir de siz hangi ustayı tavsiye edersiniz? Şehir farketmez bana.
  8. Harmanov

Defender Toplama Planı

Basit mekaniğe ihtiyacımız var zaten. Bende 2016 Qashqai var. Kasise girmeye korkuyorum. Arabayı önden çarpsam en arkaya kadar bir şeyler kayacak, yerinden oynayacak pert olacak araba. Defender öyle mi? İstediğin kasise gir, 3-4 metre yükseklikten atla, park yerini kapan arabayı gecenin bir körü...
  9. Harmanov

Defender Toplama Planı

Yeni defender üretilse ben satın alamam ki. Yani piyasaya en düşük 700.000 TL gibi bir rakamla arz edecekler tahminimce. Ben 87 model dizel defender'ımı alırım. kırmızı ışıkta çıldırtırım.

10. Harmanov

Defender Toplama Planı

O mesajı kısa zaman önce yazdım ve fiyatlar o şekildeydi. Şimdi ise aynı araç 30.000 TL oldu. Fiyatlara ne oluyor böyle anlamadım.

11. Harmanov

Defender 2.5 Benzinli Seri3 Kaça Alınır

Peki o zaman kolay gelsin sana.
  12. Harmanov

Madem benzinli defender'ı gözün kesiyor, 20.000 TL'ye yürüyen bir dizel defender al gitsin. Nasıl olsa o ilandaki defender'a da masraf yapacaksın.

13. Harmanov

Siz alacağınız araçla offroad yapacak mısınız?
  14. Harmanov

Merhabalar. Her iki saatte bir belki kelepir bir defender düşmüştür diye açıp kontrol ediyorum o siteyi. Ve o gösterdiğiniz defender uzuuuun bir süredir orada. Bilginiz olsun. Siz direk olarak aracı satan kişiyi arayın bence. Ciddi bir sıkıntısı var muhakkak ki aylardır kimse almadı o aracı.
  15. Harmanov

Defender Toplama Planı

Cevap için teşekkürler. Aldığınız aracı ben olsam almazdım mesela. Yüzüne bakmazdım. Hali hazırda yürüyeni düzgün bir araç alıp boyatacağım sadece. Motorun tabi ki eksikleri olacak ama bu sıfırdan toplamak gibi değil. O maliyetin altına kesinlikle girmem zaten. Dediğim gibi elimin altında cnc...

16. Harmanov

Defender Toplama Planı

Ne kadar basit olduğunu tahmin ediyorum restorasyonlarını izlemiştim. Yine de bir sürü alet edevat lazım. Vinç lazım abi bildiğin. Motor kaldır indir... Ama anladım buralardan bir defender sahibi bulurum.
  17. Harmanov

Defender Toplama Planı

Ne kadar basit olduğunu tahmin ediyorum restorasyonlarını izlemiştim. Yine de bir sürü alet edevat lazım. Vinç lazım abi bildiğin. Motor kaldır indir... Ama anladım buralardan bir defender sahibi bulurum.
  18. Harmanov

Defender Toplama Planı

Her defender isteyen gibi ben de yaklaşık 3 aydır takip ediyorum satış pazarlarını. "Kontağı çevirmeye" hazır düzgün bir defender 45.000 TL'den başlıyor şu an. 30.000 TL'ye alayım 10.000 TL de ben masraf yapayım istiyorum. Teşekkürler yanıt için. Ayrıca arabalardan da anlamam. Sizin gibi...

19. Harmanov

Defender Toplama Planı

30.000 TL'ye binilebilir 1993 dizel 5 kapı bulamaz mıyım? Direk kozmetiğe geçsem diyordum.
  20. Harmanov

Defender Toplama Planı

Tabi ki motor hasarına göre motor ve yürür fiyatı değişecektir ama 4000 liraya motoru toplatamaz mıyım? -ki motoru dağınık arabayı zaten almam. Dışı kötü olsun motoru iyi olsun kafasıyla gidiyorum şu an.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR