Arama sonuçlarınız

1. Sinan1978

Kaz Dağları Hakkında Bilgi Ihtiyacı

Ezine/ Kumburun / Taşkapı sahili (freekamp)

2. Sinan1978

Adrasan'dan Başlayarak 8 Gece Ege Turu Için Öneriler.

Merhaba Patara köy içinden çıkılan kum tepelerini ve sahili panoramik gören bir yer var. Orası gayet güzel. Ekincik koyu Köyceğiz gölü Kargıcak koyu Sarsala koyu - Gece konaklama olmayabilir sormak lazım. Belediye işletiyor. Ayten koyu
  3. Sinan1978

Çekme Karavan Muayene Süreleri Hakkında

Konuyu hortlatayım.. Var mı bir gelişme acaba..

4. Sinan1978

Selamlar, biraz geç bir yanıt olacak ama biz iki yetişkin çadır kurup öyle çözdük bu işi. Yoksa olacak iş değil tabiki.. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Sinan1978

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Hoşgeldiniz.. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Sinan1978

Demre sülüklü plaji, patara kum tepeleri, ve Göcek ayten koyu. Hepsi de ücretsiz, hepsi de doğa harikası. Tavsiye ederim.. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sinan1978

İlk gün salda ve adrasan. Adrasan fotoları yarin gelicek MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Sinan1978

İki alternatif derken birincisi kaş kamping, ikincisi neresi? Belediye plajı mı?
  9. Sinan1978

Selam dostlar, İki aile karavanla 8 gece olacak şekilde bir tura çıkıyoruz. Turumuz 18/06/2018 pazartesi Adrasan'dan başlayıp sırasıyla Kaş, Fethiye, Dalaman, Köyceğiz, Datça, Akyaka, Akbük, Didim, Kuşadası, Alaçatı, Foça, Burhaniye şeklinde olacak. Siz tecrübeli karavancıların önereceği...

10. Sinan1978

Karavan Izolasyonu Için Poliüretan Kopuk

Memnun değilim

11. Sinan1978

Karavan Izolasyonu Için Poliüretan Kopuk

Geçtiğimiz aylarda köydeki evin çatısını izole etmek için 700 tl ye İZOBİR sprey poliüretan köpük tüplerinden aldık. Tüpleri çalkalayıp tabancalarını bağlayıp çalışmaya başlıyorsun. Ancak tüplerin ikisinden aynı anda gelmesi gerekiyor ki homojen bir karışım olsun. Yönergelerine harfiyen uymamıza...
  12. Sinan1978

Kaliteli Kamp Alanı Bilen???

Datça / Aktur Camping Burhnaiye / Ören Altın Camping Benim favorilerim buralar. Bir de Marmaris Boncuk koyu Camping için iyi şeyler söylüyorlar ancak ben gitmedim.

13. Sinan1978

Kendin Yap - Teardrop Projem

Ben de ilgiyle takip ediyorum. Sonucu merkala bekliyoruz. Başarılar
  14. Sinan1978

Satilik Motokaravan 2009 Iveco 35c 15

Alana da satana da hayırlı olsun. İnşallah bana da bir gün kısmet olur.
  15. Sinan1978

Karadeniz Yürüyüş , Gezimiz Ve Videomuz

Umarım amatör ruhunuzu hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Allah gönlünüze göre versin..

16. Sinan1978

Karadeniz Yürüyüş , Gezimiz Ve Videomuz

Çok sürükleyici bir çekim olmuş. Sanırım siz bu işi profesyonel olarak yapıyorsunuz. Ya da yapmalısınız. Müzikler, mekanlar özellikle final harikaydı. Ellerinize sağlık..
  17. Sinan1978

Sıra Dışı Etkinlikler Video

Mükemmel organizayonlar. Hayatın tadını çıkarmak diye buna derim. :) Ben izlerken gaza geldim sizin neler hissettiğinizi tahmin bile edemiyorum.
  18. Sinan1978

2 Yamaha Tenere 660z Ile Toros Dağları’nda Motosiklet Gezisi

Harika bir gezi olmuş. Video ve fotoğraflar her şeyi çok güzel anlatıyor. Yüksek rakımlı dağ başında kamp kurmak nasıl bir deneyim? Isınma sorunu yaşadınız mı? Yabani hayvan saldırısına uğradınız mı? Ya da önlem olarak herhangi bir şey yaptınız mı? Tekrar tebrik ederim..

19. Sinan1978

Salda Gölü Kampı Ve Videosu

Havadan çekimle tanıtım filmlerini aratmamış. Tebrikler..
  20. Sinan1978

64 Gün, 24.000 Km........ Orta Asya, Moğolistan....

Keyifle okudum raporunuzu. Harika vakit geçirmişsiniz. Ufak tefek aksilikler her gezinin olmazsa olmazıdır. Teşekkürler paylaşım için.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri