Arama sonuçlarınız

1. Alpinist_37

30 Ağustos Kampı

Selam dostlar 30.08-01.09 arası Silivri Danamandıra köyünde kamp yapacağım katılmak isteyen arkadaşlar katılabilirler başka kamp yeri öneresi olan varsa değerlendirebilirim çoğunluğa uyarım..

2. Alpinist_37

Çadır,uyku Tulumu,mat,kamp Yastığı Ve El Testeresi Önerilerim

Kampçı dostlar artık kış kampları başlar olmazsa olmazlardan uyku tulumları çadırlar el testereleri kamp yastıkları ve matlar için bir liste hazırladım kriterler malzeme kalitesi fiyat ağırlık hacim ve performans olarak düşünülebilir.Sıralama karışıktır kendi arasında X-Uyku tulumları SENTETİK...
  3. Alpinist_37

Çadır,uyku Tulumu,mat,kamp Yastığı Ve El Testeresi Önerilerim

Kampçı dostlar artık kış kampları başlar olmazsa olmazlardan uyku tulumları çadırlar el testereleri kamp yastıkları ve matlar için bir liste hazırladım kriterler malzeme kalitesi fiyat ağırlık hacim ve performans olarak düşünülebilir.Sıralama karışıktır kendi arasında X-Uyku tulumları SENTETİK...

4. Alpinist_37

Easy Camp Orbit 400 Uyku Tulumu

Merhaba arkadaşlar Easy Camp Orbit 400 uyku tulumunu kullanan varmı acaba performans nedir şuan 300 tl comfort -3 limit -9 extreme -28 için oldukça iddialı bir tulum.Yorumlarınız bekliyorum..
  5. Alpinist_37

Easy Camp Orbit 400

Merhaba arkadaşlar Easy Camp Orbit 400 uyku tulumunu kullanan varmı acaba performans nedir şuan 300 tl comfort -3 limit -9 extreme -28 için oldukça iddialı bir tulum.Yorumlarınız bekliyorum..

6. Alpinist_37

Şİle Sahİlköy Kamp Etkİnlİğİ

Selam dostlar 17.11-19.11 veya 18.11 sabah 19.11 öğlen Şile Sahilköy’de kamp yapacağım katılmak isteyen var ise beklerim arkadaşlar

7. Alpinist_37

Trimm Balance -25 Uyku Tulumu

Arkadaşlar TRIMM BALANCE -25 bu uyku tulumunu kullanan varmı -5 -10 arası kış şartlarında?
  8. Alpinist_37

Hafif Çadır Tavsiyesi Burada

Arkadaşlar hafif ve az yer kaplayan çadır mutlaka arayanlarınız vardır işte tavsiyem Ferrino Sintesi 1 / 990 gr / 30*15 çanta
  9. Alpinist_37

Husky Drape Uyku Tulumu

Arkadaşlar acil yardım Husky Drape kullanan varmı daha önce Millet Basecamp Long ile arada kaldım tecrübe eden varmı kış sezonu için

10. Alpinist_37

Husky Drape Uyku Tulumu

Arkadaşlar selamlar acil yardım Husky Drape kullanan varmı veya Millet Basecamp Long ikisi arasında kaldım kış mevsimi için düşünüyorum

11. Alpinist_37

Uyku Tulumu Seçİmİ

Merhaba aşağıdaki tulumlardan hangisini seçmeliyim kış için kullanacağım -5 -10 arası için düşünüyorum limit... FERRINO LIGHTECH SHINGLE SQ EVOLITE COCOON 300 EVOLITE THOR SANDFOX SHADOW STORM ULTRALIGHT
  12. Alpinist_37

Uyku Tulumu Seçİmİ

Merhaba aşağıdaki tulumlardan hangisini seçmeliyim kış için kullanacağım -5 -10 arası için düşünüyorum limit... FERRINO LIGHTECH SHINGLE SQ EVOLITE COCOON 300 EVOLITE THOR SANDFOX SHADOW STORM ULTRALIGHT

13. Alpinist_37

Uyku Tulumu Seçimi

14. Alpinist_37

Husky Flame 2 & Trimm Phantom Dsl Kiyaslama

Arkadaşlar selamlar herkese şu iki çadır arasında kaldım Trimm daha hafif ve ambalaj daha küçük ama 2 pol var Husky ise çok az ağırlık farkı var 3 pol tentede 2000 mm daha iyi bu ikisini kullanan varmı? HUSKY FLAME 2 TRIMM PHANTOM DSL
  15. Alpinist_37

Husky Flame 2 & Trimm Phantom Dsl Kiyaslama

Arkadaşlar selamlar herkese kış için şu iki çadır arasında kaldım Trimm daha hafif ve ambalaj daha küçük ama 2 pol var Husky ise çok az ağırlık farkı var 3 pol tentede 2000 mm daha iyi bu ikisini kullanan varmı? HUSKY FLAME 2 TRIMM PHANTOM DSL

16. Alpinist_37

4 Veya 5 Mevsim Çadir Önerisi

Arkadaşlar selam aşağıdaki çadırlardan hangisini önerirsiniz kış için 4 veya 5 mevsim ağırlık önemli ve poller ve malzeme kalitesi taban ve tente dayanıklık TRIMM PHANTOM DSL EVOLITE MONT BLANC PINGUIN ECHO2 PINGUIN VEGA VAUDE MARK 2P ROBENS VOYAGER 2EX PINGUIN SUMMIT PINGUIN GEMINI 150 EXTREME
  17. Alpinist_37

4 Veya 5 Mevsim Çadır Önerisi

Arkadaşlar selam aşağıdaki çadırlardan hangisini önerirsiniz kış için 4 veya 5 mevsim ağırlık önemli ve poller ve malzeme kalitesi taban ve tente dayanıklık TRIMM PHANTOM DSL EVOLITE MONT BLANC PINGUIN ECHO2 PINGUIN VEGA VAUDE MARK 2P ROBENS VOYAGER 2EX PINGUIN SUMMIT PINGUIN GEMINI 150 EXTREME
  18. Alpinist_37

1500 Kişi Katılımlı Interrail Bolu Abant Çadır Kampı 30.09-02.10 Sonunda Bitti..

30.09.2016-02.10.2016 tarihleri arasında Abant kampımız bitmiş bulunmaktadır çok güzel saatler geçirdik yaklaşık 300 çadır 1500 kişi katılımlı bir kamp gerçekleştirdik.Artık kış kamplarını bekliyoruz.Resimleri paylaşıyorum

19. Alpinist_37

Şile Kabakoz Köyü 02-03 Eylül Kamp

Arkadaşlar cumartesi sabah erkenden yola çıkıyorum Şile Kabakoz Köyünde olacağım kamp atmak için.Gelmek isteyenler buyursun..
  20. Alpinist_37

03-04 Eylül Kamp Arkadaşi Ariyorum

Arkadaşlar bu hafta bu tarihlerde kamp atacaktım Ağva'da iptal olma durumu yüksek bundan dolayı kamp atacak arkadaşlar aranmakta Marmara Bölgesi tercihim rotayı beraber belirleyelim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri