Arama sonuçlarınız

1. tolki

Kişisel Galeri (huzzik)

Ynt: Kişisel Galeri (huzzik) mest of huzzik... :) :) başka ne denirki ....

2. tolki

Kişisel Galeri (huzzik)

Ynt: Kişisel Galeri (huzzik) üstad makine ne kadar izin verilirse verilsin... nerden baktığın ve nasıl baktığın çok önemli... ve sen çok ii yerlerden bakmayı biliyosun bence...bende o yok mesela... bende meraklıyım foto çekmeye ama ben ne çekmesini nede bakmasını biliyom sanırım ... :) :) :) :)
  3. tolki

Dünyadan İlginç Motosiklet Örnekleri

Ynt: Dünyanın En Hızlı Motoru 1000 Bg. 0-100 km. 0.8 Sn. bi kere denemek lazım... ne kadar güç bişi olsada.. :)

4. tolki

Kişisel Galeri (huzzik)

Ynt: Kişisel Galeri (huzzik) üstad acayip keyifle bakıyorum resimlerine ve buarada antalya özlemimi giderdin bi nebze :) pencere resimleri çok canlı ,,nefissss...
  5. tolki

Toroslar ve Biraz Fazlası

Ynt: Toroslar Ve Biraz Fazlası murat bey ,,,,ilginiz ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim... önerdiğiniz web sayfasına üyelik başvurusu yaptım ve bir iş çıkmazsa yapacakları 24 ocaktaki seminerlerine katılmayı planlıyorum... çok teşekkür ederim... saygılar üstad...

6. tolki

Yok Böyle Bir Görüntü...

Ynt: Yok Böyle Bir Görüntü... böyle bir foto çekmek aklıma gelmemişti ilk yağmurda ıslatıyorum popoyu :) :) çok güzel fotolar...

7. tolki

Tam O Anda !!!

Ynt: Tam O Anda !!! acayipp keyif aldım.. :) :) :) süperlerrrrrr :) :)
  8. tolki

Uzun Gölden...

Ynt: Uzun Gölden... kendime aynı şeyi söylemedim desem yalan olur.. okadar güzel kareler vardıki ben çekmeliydim dedim.. :) ayrıca bu site beni yollara düşürecek bu gidişle... bugün okuduğum ve gördüklerim,,,imrendimmm tek kelimeyle :)
  9. tolki

Toroslar ve Biraz Fazlası

Ynt: Toroslar Ve Biraz Fazlası bir gün mutlaka...

10. tolki

Scooter'da A2 Ehliyet Şartı Kalkıyor

Ynt: Scooter'da A2 Ehliyet Şartı Kalkıyor bu ehliyet olayıda şehir afsanesi oldu... benim sorduğum herkes yok öle bişi ehliyet şart diyor...

11. tolki

Uzun Gölden...

Ynt: Uzun Gölden... umarım üstad...umarım en kısa zamanda giderim... :) :) geçen sen arkadaşları yolladık biz kaldık,, bu sene gidebilirmiyiz oda belli deil daha... :)batıdan doğuya kadar görülesi yerlermiş,,, fotoraf makinamı gönderdim kendi yerime :) :)
  12. tolki

Çadır Tatili İçin En İyi 10 Adres

Ynt: Çadır Tatili İçin En İyi 10 Adres imrenerek okuyorum ve iştahım tavan yaptı... balık tutarak kafa dinlemek gerek sanırım... ilk fırsatta...

13. tolki

Uzun Gölden...

Ynt: Uzun Gölden... bencede bunların üstüne çay süper olmuş üstad... gidemedik şu karadenize bi türlü... ama sayenizde gördük bi nebze...
  14. tolki

Kişisel Galeri (Penguen)

Ynt: Kişisel Galeri (Penguen) üstad bursalı olarak bursa fotorafların on numara olmuş...çok keyif aldım,,, makrolarına imrenerek baktım,, bende denicem ilk fırsatta...
  15. tolki

Kişisel Galeri (WOLF)

Ynt: Kişisel Galeri (WOLF) görebildiği heryere gider insan ,,, okadar güzel çekmişsinki gidesi geliyor insanın...artık gördük bi kere bu bünye rahat durmaz :)))) eyvallah üstad

16. tolki

Kişisel Galeri (gökçe)

Ynt: Kişisel Galeri (gökçe) keyifli ve seyirlik fotoraflar...
  17. tolki

Kişisel Galeri (fiBula - Tuba Coşkun)

Ynt: Kişisel Galeri (fiBula - Tuba Coşkun) son fotorafın kurgusu çok hoş...
  18. tolki

Kişisel Galeri (huzzik)

Ynt: Kişisel Galeri (huzzik) üstad binalar çok keyifli olmuş,,,siyah beyazlarıda herdaim sevmişimdir...

19. tolki

Kişisel Galeri (Behiç)

Ynt: Kişisel Galeri (Behiç) vapurların ve çocuklarınnn,,,, süperler üstad...
  20. tolki

Kişisel Galeri (caner)

Ynt: Kişisel Galeri (caner) üstad süper olmuşlar ve dediğin gibi siyah beyazlarına imrenerek baktımm,,,çocuklar çocuklar çocuklar olmalı, illaki ,her zaman... süperler yaa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR