Arama sonuçlarınız

1. B

2.7 2004 Model Rolantide Bedford Kamyon Gibi Çalışma.

Merhaba arkadaşlar. 1: 2.7 2004 oıwerland rolantide Bedford kamyon gibi gar gar çalışıyor. 2: Hararet 60 üzerine çıkmıyor. Termostat değiştirdim sonuç değişmedi. 3: Devir 2200 de yağ basıncı düşüyor. 2000 altında normal. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk...

2. B

Aracı Tanıyanımız Varmıdır.

Merhaba, 93Mod. zj mi sattım şimdi ilandaki aracı düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-han-jeep-ten-zj-5.2-trameri-temiz-muayene-yeni-871376648/detay Aracı tanıyan geçmişini bilen arkadaşlarımız varmıdır. Tüm yorumlarınız benim için çok önemlidir. Şimdiden...
  3. B

Zj Ve Wj Için Kullandığınız Obd Programları

Merhaba Arkadaşlar. Uzun zamandır zj veya wj arayışındayım. Şimdiye kadar hep binek ve hep aynı marka araç kullandım. Kullandığım araca özel yazılım ile ister telefon ister pc ile bağlanarak tüm değerlerini görebiliyorum. Acaba zj ve wj için bu tarz kullandığınız programlar varmıdır...

4. B

5.9 Nasıl Bilirsiniz.

Merhabalar. Forumda 5.9 hakkında hiç paylaşım yapılmamış. Kronik problemleri varmıdır. Uzak mı duralım, alıp içgüveysi mi yapalım. Yoksa aklımızdan çıkaralım mı. Yada gözümüz kararıp alıp keyfini sürelim. Bilen kullanan varsa bi yol göstersin. ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR