Arama sonuçlarınız

1. DiPoLe

2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı.

Ağustos'ta biz de eşim ve köpeğimizle benzer bir kamp düşünüyoruz... Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz..

2. DiPoLe

CJ5 veya CJ modelleri hangisini önerirsiniz Off-ROad için

CJ5 veya CJ modelleri hangisini önerirsiniz Off-ROad için Tabi ki her civatasına kadar nasıl yapildığını bilmek ayrı bir keyif ama şu da bir gerçek satmaya kalksam asla o paralara satamam... Bütçeniz dediğiniz şekildeyse 30.000-35.000 tl lik toplu bir araba alın derim.
  3. DiPoLe

CJ5 veya CJ modelleri hangisini önerirsiniz Off-ROad için

CJ5 veya CJ modelleri hangisini önerirsiniz Off-ROad için 25-30.000 tl bütçeyle bencede yapılı bir araç almalısın. Ben cj 7 topluyorum. 11 ay oldu araç bitmek üzere ve şu ana kadar 62.000 tl harcadım. İşe başlarken max 35.000 tl ye çıkar diye hesaplamıştım. Cj toplayacaksan evdeki hesap asla...

4. DiPoLe

satılık v8 motor

Ynt: satılık v8 motor 0 olarak yeni toplanmış ve hiç kullanılmamış orjinal cj motoruyla takas düşünür müsünüz?. Telefonum: 0532 716 44 90 Özer Yavuz
  5. DiPoLe

Tüm Araçlar için Şnorkel

Tüm Araçlar için Şnorkel Jeep cj serisine hangi tip snorkel uydurulabilir acaba. Deneyen var mı?

6. DiPoLe

Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası

Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası Teşekkür ederim

7. DiPoLe

Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası Gerçekten cok guzelmis. Pzartesi tatilden dondugumde biraz kafa yorup cozmeye calisayim.
  8. DiPoLe

Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası Süper bir konu. Birkaç sorum olacak: 1. Sas planet i lap top umda harici gps ile kullanabilir miyim (earth brigde destekli google earth gibi) yoksa illa gps yada telefon gibi mobil araçlarda mı kullaniliyor? 2. Haritaları...
  9. DiPoLe

Ağır Çekim Çalışmalar Başladı...

Ağır Çekim Çalışmalar Başladı... Üstadım şemadan bana da gönderebilir misiniz zahmet olmazsa? Şimdiden teşekkür ederim. e-posta: av.ozeryavuz@gmail.com

10. DiPoLe

Orjinal usa bushwacker cj dodik

Ynt: Orjinal usa bushwacker cj dodik dodikler duruyor mu hala?
  11. DiPoLe

CJ5 bestop iskeleti

Tentenin kendisi ne durumda acaba. Yırtık, eski veya kullanılmayacak halde de olsa tenteyi de bağlantıları ile birlikte vermeniz alan arkadaş için daha hayırlı olacaktır. Tenteyi bir brandacıya söktürüp birebir aynısını diktirebir böylece...

12. DiPoLe

AMC 20 Diferansiyel Kilidi Aranıyor...

Bir arkadaşım ucuz kilit arıyor. Halen elinizde mevcut mu. Bi de dişlerini yaptırmak kaça mal olur acaba?
  13. DiPoLe

ROLLBAR hakkında yardım.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Bursa'dayım. Burada yarışlara katılan bir arkadaşımdan gerekli bilgiyi aldım. Ayrıca tosfed'in sitesinden de rollbar şartnamesini buldum. Şimdi kaporta işimiz bittikten sonra imalat ve montajını yapmak kaldı. Tecrübelerimizi ve fotoğrafları yine bu başlıktan...
  14. DiPoLe

ROLLBAR hakkında yardım.

Merhabalar; Toplamakta olduğum Jeep CJ 7 için yarış lisansı alabilecek şekilde, şaseye bağlantılı rollbar yaptırmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla lisans alınabilmesi için soğuk çekme çelik malzeme kullanılması ve boru çaplarının ve et kalınlıklarının belirli ölçülerde olması gerekiyor. Bu...

15. DiPoLe

Haynes Jeep CJ 1949-1986 Auto Repair Manual

İlkan bey, isminizi yanlış yazdığım için ben de özür dilerim. Coşkun bey; körün istediği bir göz iken sizin e postanız ve ekli kitap bana 2 kez gelmiş. Tedarik eden ve paylaşan, zaman ayırıp gönderenlere teşekkür ederim. Çok güzel ve faydalı bir paylaşım...
  16. DiPoLe

JEEP CJ 7 KOMPLe FİBER KUPA İMALATI

Duyduğuma göre bir dönem cj5 için fiber kupa üretilmiş ama şu an kalıplar da kayıpmış... Cj 7 fiber kupa kalıbıyla ilgili kulağınıza başka bir bilgi çalınırsa bizimle paylaşırsanız sevinirim. Bir de neden elektrik tesisatının komple değişmesi gerektiğini anlayamadım. Konuyu biraz açar mısınız...
  17. DiPoLe

Evet benim görüştüğüm firma da buydu.

18. DiPoLe

Haynes Jeep CJ 1949-1986 Auto Repair Manual

İlhan bey kuş hala gelmedi. Serseri bir kurşuna kurban gitmiş olabilir. Adresimi tekrar versem bi kuş daha gelir mi acaba? av.ozeryavuz@gmail.com
  19. DiPoLe

İstanbuldaki firma eğer benim de bildiğim kişiyse aynı bedele camurluk ve kaput hariç satıyor. Ayrıca aynı para bile olsa ben fiberi tercih ederim. Tabi ki bu benim fikrim. Web sitesi bildiğim kadarıyla yok. Bursada fiber tekne işiyle uğraşan birisi. Fiyat tamamen kişi sayısıyla ilgili. 10 kişi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR