Arama sonuçlarınız

1. C

2016 Toyota Hilux Yükseltme Mt Lastik

Kazasiz belasız...çok guzel olmus...aracın jant lastik degisiminden sonra eski haline bakamiyor insan :))eski haline binmem sahsen :)

2. C

2016 Toyota Hilüx Lastik Seçimi

Amin cümlemize...teşekkürler...
  3. C

Bugün benzin alınca arabaya su tuttular...tertemizdi kısa bi çalışma yapabildim bi yarım saat...

4. C

Performix in orjinal olan plasti dip boyası...tekzenin internet sitesinden aldım...1+%25 yetti fazlasiyla ,6 kat son 2 kat yogun yapınca tampon ve logoya...
  5. C

İlk resimleri Hüseyin Beyin affına sığınarak koydum habersiz...başka resmim yok elimde ama çalışma yapacağım bitince...Sorusu önerisi olan varsa seve sever cevaplar,dinlerim...

6. C

Hiç vaktim yok kısıtlı zamanda gıdım gıdım iş yapıyorum...Şu an karartma aşamasındayım ilk plastidip denemem harika sonuç diyebilirim...tampon tamamdır...ön panjuru siyah satın aldım toyotadan active modelinde plastik siyah toyota logosunu kararttım süper oldu...Ayna ve kapı kollarına...

7. C

Video: https://youtu.be/z4F5vKuwH7s
  8. C

Selamlar...Hilux lastik seçimi konusuna girerseniz benzer konuda yaşanmışlığım mevcut...sonunda iş çözüldü şu an benim araç 285 70 16 yı rahatça kullanabilir halde...Yapılmış bir adet örnek te var...Ben 265 65 18 tercih ettim...17 jantı bilmiyorum...kurtarır mı poyraz teknik Hüseyin Beyi...
  9. C

Teşekürler ilk fırsatta koyacağım...

10. C

hata

11. C

hata
  12. C

Arkadaşlar aylar sonra çözümü buldum...265 65 18leri iade edip yerine orjinal ebatta bfg leri deneyecektim muhtemelen yine olmayacaktı ofsetten dolayı...İşim ve imkanlar dolayısıyla fırsat bulamamıştım bir işlem yaptırmaya ama sonunda gözümü karatıp lastiklerimi yine geri aldım ve netten bulup...

13. C

Selamlar...çok moralim bozuk ki aslında hep nokta atışı yapar emin olmadan zerre harekete geçmem...Şimdi 265 65 r18 bizim araçlara uyan en büyük lastik tamamdır...toyota servisinde de gördüm takmışlar ölçtüm biçtim 3 parmak var önde arkada neredeyse bir büyüğü bile olacak ama sağlıklı olan en...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR