Arama sonuçlarınız

1. Dersim dağları

Artık İzmir deyim . İzmir de yaşıyorum. Doğa fotoğrafları doğa gezi parkurları konusunda hiç...

Artık İzmir deyim . İzmir de yaşıyorum. Doğa fotoğrafları doğa gezi parkurları konusunda hiç fikrim yok. Yeniden bir keşif gerekecek..

2. Dersim dağları

Dağ Bayır Kamp Ve Doğa 4x4

Selam . Ben 2005 yılından beri Nissan terrano 3000 cc otomatik vites dizel 7 kişilik olan gerçek bir arazi canavarını kullanıyorum. Bu araç gerçekten en zor yolların aracı. Arazi vitesi manel olarak kullanılıyor. H ve L omdları var Normal kullanımda araç otomatik vites kullanılıyor ve hareket...

3. Dersim dağları

Terrano Hakkında Güncel Bilgi Lütfen.

Dersim diye bir yermi var diye sorulmuş ? Cevabını internette arama motoruna dersim yazdığında bulabilirsin.
  4. Dersim dağları

Terrano Hakkında Güncel Bilgi Lütfen.

Ben 2005 yılından beri nisan terrano 3.0 TDI 7 kişilik otomatik vites kullanıyorum aracı aldığımdan beri çok memnun olarak ve çok zorlu parkurlarda kullandım. Arazi aracı olarak inanılmaz güçlü ve güven verici kışın asla zincir kullanmadım ve bu araç yük hız sevenler için değil zorlu...

5. Dersim dağları

Selam Arkadaşlar Ben Elazığ da çalışıyorum. Özellikle Doğa fotoğraflarını çekmeyi seviyorum...

Selam Arkadaşlar Ben Elazığ da çalışıyorum. Özellikle Doğa fotoğraflarını çekmeyi seviyorum paylaşacağım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri