Arama sonuçlarınız

1. Y

Fiyatını Hakediyor Mu?

Merhaba, KLASİK OFF - ROAD 4X4 CJ-6İlan No: 738448202 Sahibinden Satılık 1980 Model 15000 Km Jeep CJ-6 30.111 TL - 738448202 Bu aracı bir süredir takip ediyorum. Fotoğraflardan anlaşılabildiği kadarıyla fiyatını hakeden bir araç mıdır? Teşekkürler.

2. Y

Tenteli Defender Hakkında

Merhaba arkadaşlar. Tenteli defenderın kapalı kasa ya da 130dan farkları nelerdir? Olumlu ya da olumsuz yönleri nelerdir? Defender sahipleri hangi modeli kullanıyor? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. Y

Seri 2 1960 Model

Arkadaşlar uygun bir fiyata seri 2 buldum. Arabanın yaklaşık 5-8 bin lira civarı masraf çıkacak gibi. Almak mantıklı mı yoksa seri 3 daha mı uygun? Ayrıca seri 2 ya da seri 3 e nissan bd30 ya da ford puma uygulanabilir mi? Seri 2 için hidrolik direksiyon mümkün mü? Sent from my iPhone using...

4. Y

Jeep Cj-5 Buggy

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. İnternette buggy yapımı ile alakalı araştırma yaptığımda karşıma hep bu site çıktı. Bu işten anlayanlara birkaç sorum var; -Buggy yapımı için önce hurda bir araba alıp, motoru onardıktan lastikleri yeniledikten sonra kupayı çıkarıp buggy şasesi...
  5. Y

Cj-5 Buggy

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. İnternette buggy yapımı ile alakalı araştırma yaptığımda karşıma hep bu site çıktı. Bu işten anlayanlara birkaç sorum var; -Buggy yapımı için önce hurda bir araba alıp, motoru onardıktan lastikleri yeniledikten sonra kupayı çıkarıp buggy şasesi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR