Arama sonuçlarınız

1. Beratbera

Ihtiyaç Fazlası Kamp Malzemeleri

Sevgili dostlar elimde ihtiyaç fazlası bazı kamp malzemelerim var. Listem şu şekilde.. deuter aircontact pro 60+15 çanta. ( 1 kampta kullanıldı, faturası mevcut,üzerinde toz bile bulamazsınız 550 tl ) evolite thor superlight 1000 -18 extrem uyku tulumu sıfırdır fiyat 225 tl husqvarna...

2. Beratbera

15 Ekim Sonrası Kamp

İyi akşamlar 15 ekim sonrası kamp planı olan arkadaşlar, kamp arkadaşı arayışında olursanız eğer 1 aylık bir tatilim var.beraber plan yapabiliriz.
  3. Beratbera

Bolu Abant Kamp

sevgili dostlar ; yakın tarihlerde Abant'ta kamp yapan arkadaşlar varsa durumu ile ilgili bilgi verebilir mi? Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

4. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

Sevgili dostlar. 25 mart cuma günü itibari ile 3 ila 5 gün arası kapadokya'da kamp atmak istiyorum. Çok özledim oraları.daha önce bir çok kez gittim ama bu sefer farklı, zira bu sefer otelde 4 duvar arasında değil çadırımda kalıp sabah güneşin doğuşunu seyretmek,gece yıldızları seyretmek ve bol...
  5. Beratbera

Evolite Ultralight 1000

Sevgili doğa severler Sırt çantamda biraz daha az yer kaplaması açısından boyutları küçük bir uyku tulumuna ihtiyacım var.evolite ultralight 1000 uyku tulumunu aranızda kullanan varmı acaba? Yada başka bir ürün tavsiyeside olabilir.çok soğuk günler için husky emotion kullanıyorum ama ebatları...

6. Beratbera

Kocaeli Gebze Ballıkayalar Kamp Yeri Hakkında Yardım

Sevgili dostlar, gebze ballıkayalarda 1 hafta kamp yapmak istiyorum. Bölge hakkında bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsun. Milli park olduğu için kampa ve ateş yakmaya müsade ediyorlarmı? Kamp yerleri ücretlimi?yiyecek temini için yakında market varmı ve temiz su kaynağı mevcutmu? Bilgi sahibi...

7. Beratbera

Ikinci El Kamp Malzemeleri

Sevgili dostlar Ikinci el 4 mevsim çadır,uyku tulumu ,70 litre ve üzeri Çanta,yemek seti gibi ürünlere ihtiyacım var. Elinde bu ürünlerden fazla olan arkadaşların yardımcı Olmasını rica edeceğim.
  8. Beratbera

Kamp Yeri Seçimi

Doğaya Gönül vermiş sevgili dostlar. Yıllar sonra hayalini kurduğum doğada tek başına kamp kamp yapma fırsatını buldum. 15 günlük bir kamp yapma hazırlığına bugün itibari ile başladım. Sizden ricam bana aralarında seçim yapmakta zorlandığım Erikli yaylası ( yalova ) inönü yaylası ( Kocaeli )...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri