Arama sonuçlarınız

1. Yuxelmurat

Mercedes 313 -413 Arasındaki Fark Ve Avantajlar

Değerli bilgiler için teşekkür ederim. Araştırmamda çift tekerlerin süspansiyon olmadığını bu sebeple daha sert bir araç olduğunu. Karavan donanımını 313'e göre daha hızlı aşındıracağına dair bilgilere ulaşmıştım. Sizin paylaşımınızla birleşinde 413 den uzak durma kararı aldım. Kasa boyutlarıda...

2. Yuxelmurat

Mercedes 313 -413 Arasındaki Fark Ve Avantajlar

Arkadaşlar merhabalar, Foruma uzun yıllar önce abone olmuş karavan hikayelerini sürekli heyecanla takip etmiş biri olarak bende yıllar sonra karvan yapmaya karar verdim. Ducato ilk tercihimdi fakat bütçeyi yukarı çekip Sprinter almaya karar verdim. 4-5 bin fark ile 313 ve 413 model...
  3. Yuxelmurat

Olympos Kamping Alanları İçin Yardım Lazım

Bahsettiğim koy Faselisin girişteki koydan bakınca karşıda gözüküyor. Tahmini yeri kare içine aldım. Kabak koyu buralarda değil Ölü Deniz tarafında. Kelebekler vadisini geçtikten sonra. Genç ve bekar olsam düşünmez kabak'a giderim. Olimposdan 10 kat güzel manzarası ve doğası. Kabağa...

4. Yuxelmurat

Olympos Kamping Alanları İçin Yardım Lazım

Olimposta heryer kamp alanı. Tabi ücretli kenar köşede ücretsiz yerler olabilir fakat Olimpos oren yeri içerisinde gece kalmak yasak olduğundan kamp yaptırmazlar. Adrasan veya çıralı tarafları daha mantıklı gibi. Fasilis ören yerinde de yaptırmıyorlar fakat karşı kıya gözüken ama hiç...
  5. Yuxelmurat

Kamp Arkadaşı Ve Uyku Tulumu Tavsiyesi

Takipteyim. Bende düşünüyorum. Ekipman sıkıntım var. SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yuxelmurat

27 Ağustos - 5 Eylül Batı Akdeniz - Güney Ege Gezim

Arkadaşlar merhaba, 26 Ağustos Cuma akşamı 12 sularında yola çıkarak başladığım yolculuğumu paylaşmak isterim. Gece 2 sularında Sakarya da bla bla car aracılığı ile tanıştığımız bir yolcuyu alarak yola başladık. İzmir güzergahı üzerinden ilk durağımız 3 gün kamp yapacağımız kabak koyu idi...

7. Yuxelmurat

27 Ağustos - 5 Eylül Batı Akdeniz - Güney Ege Gezim

Arkadaşlar merhaba, 26 Ağustos Cuma akşamı 12 sularında yola çıkarak başladığım yolculuğumu paylaşmak isterim. Gece 2 sularında Sakarya da bla bla car aracılığı ile tanıştığımız bir yolcuyu alarak yola başladık. İzmir güzergahı üzerinden ilk durağımız 3 gün kamp yapacağımız kabak koyu idi...
  8. Yuxelmurat

Şehirde Sırt Çantası Taşımak

İse toplu taşıma ile gidiyorum ve Hee gün 250 km yol gidip geliyorum toplam da 4 saati geçiyor. Çantanızdaki hiçbirşey bugüne kadar lazım olmadı. Telefon ofisin ve evin anahtarının olduğu anahtarlık. Kentkart ve İstanbul kart, cüzdan hepsi bu. SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Yuxelmurat

Şehirde Sırt Çantası Taşımak

Bu sıcak havalarda saat bile takmıyorum. Birde çanta taşıyacağım ve içine bi dünya gereksiz eşya koyacağım. Sabır ev azmini tebrik ederim. Çantanızdaki herşey benim için ileri derecede gereksiz. Para bile taşımıyorum cüzdan kalinlasmasin cebim de rahatsız etmesin diye. Saydıklarınızı anca...

10. Yuxelmurat

Su An Olympos Tayim. Burada Olan Var Mi?

Biraz bilgi verir misin bende ay sonunda gideceğim. Ücretler temizlik yeme içme vs. Hakkında. SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Yuxelmurat

Bayramda Ayvalık Kampı

Ynt: Bayramda Ayvalık Kampı Lonemidas teşekkürler tavsiyeleriniz için. Aslında nereye gidilir bilmediğim için orayı tercih ettim ayvalık be çamlık. Kamping i yani. Yakın güzergah da daha iyi bir yer varsa planı değiştirmek çok problem değil. Sinek ilacı stoğumuz sağlam :) HTC One...
  12. Yuxelmurat

Bayramda Ayvalık Kampı

Öncelikle herkse merhabalar aranıza yeni katıldım. Şuan çadır kampları ile ilgileniyorum fakat karavan konularını da okuyorum inşallah hedefim panelvan dan bir karavan dönüşüm yapmak. Yakın tarihli planima gelecek olursak eşim ile 2 kamp deneyimini bu bayramda Balıkesir Ayvalık tarafında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,138
Kaydolan Son Üyemiz
ssaracli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri