Arama sonuçlarınız

1. sametti

Kamp Arkadaşi / Motokamp

Merhaba, özelden bir mesaj attım.

2. sametti

"kamping Ve Trekking" Whatsapp Grubu Var!

mesaj olarak cep no ve isim yazarsanız gruba ekleriz tabiki
  3. sametti

Bayram Sonrası Trekking Ve Whatsap Grubu

tabi özelden cep tel ve adınızı yazarsanız ekleyebılırım

4. sametti

Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Bir Grup Oluşturalım

Merhaba, halihazırda bizim gezenbilir üzerinden oluşturduğumuz whatsapp grubu var. İsterseniz sıfırdan uğraşmak yerine bize katılabilirsiniz. Şuan aktif 47 kişi var. Buradan hem tecrübelerimizden yararlanıp teknik destek alıyoruz hemde kamp organize ediliyor. İlk kurulduğundan beri yaklaşık iki...

5. sametti

Merhaba, halihazırda bizim gezenbilir üzerinden oluşturduğumuz whatsapp grubu var. İsterseniz...

Merhaba, halihazırda bizim gezenbilir üzerinden oluşturduğumuz whatsapp grubu var. İsterseniz sıfırdan uğraşmak yerine bize katılabilirsiniz. Şuan aktif 47 kişi var. Buradan hem tecrübelerimizden yararlanıp teknik destek alıyoruz hemde kamp organize ediliyor. İlgilenirseniz 0507 051 60 51 Samet
  6. sametti

Bayram Sonrası Trekking Ve Whatsap Grubu

öyle birini tanımıyorum ancak. Forum öldü ölecek bakan eden yok...Girenlerde foruma kendi halinde takılıyor.

7. sametti

Bisiklet Ile Evden-İşe Gitmek İstiyorum

İklil konyalilar, Tavsiyelerin için çok çok teşekkür ederim. Toplu taşımalara kabul edilmesi katlanır bisikletleri çok cazip hale getiriyor. Bu konu hakkında bir kaç bisiklet kullanıcısı ile konuştum ve sizin gibi katlanır bisikletleri önerdiler ve yaptığım araştırmaya onları da dahil ettim...

8. sametti

Burada yazdım diye hemen gidip yarın bisiklet alacak değilim bilgi toplamaya çalışıyorum...Zamanını bu kadar değerli ise forumda neden geziniyorsunuz..gidin işinize bakın.. Ne zaman alacağımdan sanane... Senin yazdıklarına göre mi hareket edeceğiz...
  9. sametti

Sabah işe gitme programım şöyle. Gideceğim yer eminönü. 2 alteratif var: 1- Evimin önünden bağcılar-kabataş tramvayına binmek. yaklaşık 40-45dk varmış oluyorum. 2- Evimden Marmaraya yürüyorum. Yürüme mesafesi tam 25 dk. işe varış sürem 40-45dk. Şuan 2. alternatifi kullanıyorum gidiş ve...

10. sametti

Araştırmaya devam...Teşekkürler dikkate alacağım tavsiyenizi ... Yol arkadaşı bulmak çok güzel fikir. teşekkürler ederim Bakıyorum ancak yaz mevsimi diyorsunuz ben daha çok bu yaz geçti gelecek sene için düşünüyorum ve şimdiden araştırıyorum tam konu sahibi olunca almak istiyorum...Şehir...
  11. sametti

Hangi Termos?

Hepsiburadada yaptığım yorum.. Ferrino Extreme 1 LT --- Ben 119 TL'ye almıştım bugün itibari ile 169 Tl malum döviz vs.. Bahsedildiği gibi 3-5 saat sıcaklığını koruyor gibi yorumlara inanmıyorum... Ben dağcılık ve extreme hava şartları olan yerlerde kullandım termosu, gayet performansı...
  12. sametti

Arkadaşlar Merhaba, İstanbul Eminönü'nde çalışıyorum bugüne kadar çocuklukta geçirdiğim zamanlar dışında bisiklet ile çok zaman geçirmedim malesef.. Ancak toplu taşımanın artık isyan ettirmesi, iş yogunlugundan dolayı spor yapamama ve vücudun hamlası gibi bir çok sebep yüzünden evden-işe...

13. sametti

Tüm Ekstraları Ile Birlikte İlk Sahibinden Nikon D90

Merhaba Arkadaşlar, Arkadaşlar hobi amaçlı sıfır alıp kullandığım, ayrıca tertemiz özenle baktığım fotoğraf makinamı satıyorum. Hiç tamir görmemiş ve ticari amaçla kullanılmamıştır. Üzerinde bir adet çizik yoktur. Gösterene indirim yapacağım. Shutter sayısı 18.270'dir. Tripod...
  14. sametti

mesaj olarak telefon ad soyad bilginizi atarsanız sevinirim
  15. sametti

tabi ki...whatsap ve mail grubumuz var bunları için bir kaç bilgi rica edeceğim....gruptaki...

tabi ki...whatsap ve mail grubumuz var bunları için bir kaç bilgi rica edeceğim....gruptaki arkadaşlarımızın listesini yapıyoruz bu nedenle bilgileri istiyoruz yanlış anlaşılmasın.... Ad-Soyad Tel Şehir Kan Grubu ( İsteğe bağlı) Meslek ( İsteğe bağlı) Mail adresi

16. sametti

Kampçı Var Mı Kampçı :)

Merhaba, 50 kişiye yakın bir camp grubumuz var whatsapp ve mail olarak... Kamp arkadaşı bulmak ve bu işi daha kolay hale getirmek için kurduk. Aynı zamanda her türlü kamp veya başka konular hakkında bilgi vs. paylaşımda yapılıyor...Aynı zamanda sosyal dayanışma oluyor her meslekten arkadaşımız...
  17. sametti

Güncelll

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.