Arama sonuçlarınız

1. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

Merhaba, hafataya çarşamba günü, kısmetse aracımı bakımları yaptırmak için servise götüreceğim. Ankara ya yeni yerleştim, yaptığım araştırma ve forumda danıştığım kişilerden edindiğim bilgiler ışığında, HMC Garaj ve Tuna Garaj da karar kıldım. 2 yer arasında da Tuna Garaj daha çok içime siner...

2. birsel

Arkadan Gelen Ses

Herkese iyi bayramlar, aracımda bir süredir arkadan katırtı kurturtu şeklinde ses duyuyorum. Kullanmaya başlayınca hemen olmuyor, 40-50 km. kullandıktan sonra, dur kalk yapmaya başlarsam sıklıkla oluyor. Aracım 2.4 KJ Cherokee. Teşekkürler.
  3. birsel

Kj 2.5 Crd

Geçenlerde, 2002 model gümrük girişli 2.5 crd manuel bir kj cherokee gördüm. Bunlarda kullanılan makina hakkında bilgisi olan varmı. Nedir ne değildir.

4. birsel

G.cherokee Tsi

Malum sitede bir ilan var, 98 ZJ 4.1 TSI motor. Ben ilk kez gördüm, bilgisi olan var mı ?
  5. birsel

Kaput Rüzgarlığı Hakkında

Öncelikle İyi günler, 2004 model cherokee aracım için, kaput rüzgarlığı ya da böcek kalkanı denen parçayı almada kararsız kaldım. Görselliğini bir kenara koyarsak, hakikaten ön cama yapışan böcekleri engelliyormu ? Kullananlar bilgi paylaşırsa sevinirim.

6. birsel

Çok İyi Bir Özel Servis Önerisi

İyi forumlar herkese, 3. Sanayi de, Amerikancı Atıf Usta yı, herkese şiddetle tavsiye ederim. Hem ustalığı hem de esnaflığı çok iyidir.

7. birsel

2004 Liberty 2.4 Teknik Verileri

Arkadaşlar, herkese iyi günler diliyorum. İzmir de ikamet ediyorum, 6 ay önce, bir Liberty 2,4 satın aldım. Daha önce de, uzun yıllar çeşitli marka ve modellerde sürekli olarak 4x4 araçlar kullandım. Fakat, daha önce Cherokee Liberty kullanmamıştım. Aracım benzinli, Lpg takmayı istemiyorum...
  8. birsel

İzmir De İyi Bir Servis

Merhaba, İzmir de yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 2004 kj için İzmir de, güvene bileceğim bir servis arıyorum. Teşekkürler .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri