Arama sonuçlarınız

1. ramizramo

Wagoneer Restorasyon Projem Basladi

Arkadaslar merhabalar, 1971 Model 6 silindirli duz vites bir wagoneer almak nasip oldu. Araci sehir icinde de kullanmak icin guzel bir gorunume kavusturmak istiyorum. Daha evvel restorasyon yapmadigim icin sizin tecrubelerinizden istifade etmek istedim. Aracim motoru tek mars calisir durumda...

2. ramizramo

Satilik Jeep Wagoneer Ariyorum . Yardimci Olursaniz Sevi̇ni̇ri̇m

Sevgili dostum, burdaki ilanlari takip edebilirsin. Senden ricam gereksiz konu olusturmamak adina, bu projelerin cok yuksek maliyetli isler oldugunu bilmen olucaktir. Cunku buraya 3-4 gunde bir defender alicam, wagoneer alicam, g alicam diyen arkadaslar cokca... Once burdan yada disardan...
  3. ramizramo

Bir Amatörün Gözünden Defender Alımı

geç te olsa cevaplarınız için cok tesekkur ederim. Evey yapmış olduğum araştırmalarda da asgari 100 bin tl gibi rakamlar konusuldu sadece masraf olarak. en azından 40 bin tl civarlarında temiz bir 110 luk ta bulursam alıyım istiyorum. Lpg li leriyle alaklı olumsuzluk yaşayan varmı acaba? benim...

4. ramizramo

Zafer hocam merhaba, internette kasası güzel bir 110 luk var, arkdasla gorsutum aracı almayı...

Zafer hocam merhaba, internette kasası güzel bir 110 luk var, arkdasla gorsutum aracı almayı dusunuyorum uygun bir fiyata. acaba bu araca bir BD 30 motor takabilirmiyiz. Arac orjinali benzinli , ruhsata ısletmekte sıkıntı olurmu acaba? Forumlar da okudugum kadarı ile yaklasık 7-8 kadar araca bu...
  5. ramizramo

Bir Amatörün Gözünden Defender Alımı

Arkadaşlar merhaba, öncelikle burdaki sıcak tavırlarınız ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Şehir kullanıcısıyım ama aracıma cadırımı atıp kısa kamplar yapmayı seviyorum. Be sebepten elimdeki Reno Fluenze marka aracı satıp Linkteki gibi bir araç toplamak istiyorum, hem şehir hemde...

6. ramizramo

Mercedes G Serisi Alıp Restorasyon Hakkında

Ynt: Mercedes G Serisi Alıp Restorasyon Hakkında Teşbih de hata olmaz deyip konuyu cok uzatma taraftarı degilim, zira verdigim benzetme fazla ciddiye alınması konuyu farklı noktalara tasır en nihayinde biride cıkıp motordan yar olmaz filan der neme lazım:) ben G seven arkadaslarımızında kisisel...

7. ramizramo

Ynt: Mercedes G Serisi Alıp Restorasyon Hakkında sizlerin cevapları icin tesekkür ederim.. ben konudaki hassasiyetinizi anlamaya calısıyorum. ama bazen bi kızın bi özelliginden tutulursunuz ona, kimi zaman güzelligi kimi zaman davranısları vs ... benim icin bu askın sebebi G nin son kasaların...
  8. ramizramo

Mercedes G Tavsiye

Ynt: Mercedes G Tavsiye 63 lira bende vermeyi düşünmüyorumbi rakam teklif edicem olursa alırım diedüşündüm ve Lpg taktırmayı düşündüm. Arazide kullanmak gibi bi düşüncem yok bu aşamada.. Ben 4 kapı uzun sase bi arac istiyorum ilanda yolladıgım görseldeki gibi, sizin yolladıgınız aracların hem...
  9. ramizramo

Mercedes G Tavsiye

Tüm Mercedes G kullanıcılarına İstanbul'dan selamlar, Yaklasık bir haftadır aranızdayım ve insaallah yakın zamanda bir G sahibi olarak daha da aktif olucam. Kendime günlük kullanım icin bir 5 kapı uzun şase ve yeni görünümlü (ön farlar, ızgara vs) bir arac arıyorum.Günlük kullanıcagım icin km de...

10. ramizramo

mercedes g almak istiyorum

Ynt: Mercedes G Almak İstiyorum öncelikle teşekkür ederim cevabınız icin konu takibi nasılyapılır anlayamadım bu forumda mesajlarıma cevaplar diye birkısım var ama cevap yok yazıyor. Tesadüfi tekrar bakarken gördüm ki cevaplar gelmiş. Aracınız icin düşündüğünüz fiyatı belirtebilirseniz sevinirim.

11. ramizramo

Ynt: Mercedes G Serisi Alıp Restorasyon Hakkında bende aynı durumdayım dostum, on konsolu bir arakdasımız forum icersinde uygulamalı olarak değiştirmiş ve mükemmel olmuş.Resimlerini yüklemişti. Ben 5 kapılı bi long istiyorum ama nerden nasıl baslayacagımı parcaları nerden bulabilirim konusunda...
  12. ramizramo

Mercedes G Serisi Almak İstiyorum Yardımcı Olur musunuz ?

Ynt: Mercedes G Serisi Almak İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz ? Merhabalar sitede yeniyim ve ilk sorum olucak, bir G serisi almayı düşünüyorum arazi için değil günlük kullanım olucak o yüzden görüntüsü benim için gerçekten çok önemli ve 4 kapı bakıyorum. Ön ızgara ve farlar 2008 ve sonrası...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,481
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

SON KONULAR

Geri