Arama sonuçlarınız

1. mandıra

Yuvacık Dağlarında İki Araçlı Gezi (20 Şubat 2010)

Ynt: Yuvacık Dağlarında İki Araçlı Gezi (20 Şubat 2010) meriç abi süper fotolar süper bir gezi olmuş lastikleriniz aşınmasın devamını dileriz

2. mandıra

En Güzel Defender Anketi

Ynt: En Güzel Defender Anketi yunus hani kimse sana oy vermemişti
  3. mandıra

En Güzel Defender Anketi

Ynt: En Güzel Defender Anketi yunus demedinmi para valan yok diye? bende pazar günü beni gezdirecek olan defendıra verdim oyu

4. mandıra

Yuvacık - Aytepe Senenin İlk Kar ile Tanışma Gezisi (13 Aralık 2009)

Ynt: Yuvacık - Aytepe Senenin İlk Kar ile Tanışma Gezisi (13 Aralık 2009) meric abi güzel gezi olmuş hemen bi gezi yapaım yanlız hamsi olunca ben ac kalıyorum ;D
  5. mandıra

Bir Defender Hikayesi de Benden

Ynt: Bir Defender Hikayesi de Benden cok tatlı bir o kadarda sıkıntılı bir calışma ama sonuc cok güzel hayırlı olsun mürselin

6. mandıra

İzoff; Yuvacık - Parsık - Kungul - Papaz Çayırı - Menekşe Defenderli Gezi (25 Ekim 2009)

Ynt: İzoff; Yuvacık - Parsık - Kungul - Papaz Çayırı - Menekşe Defenderli Gezi (25 Ekim 2009) yunus fotolar güzel cıkmıiş cekenlerin elerine sağlık güzel geziidi veselam

7. mandıra

Yuvacık Aytepe'de Tek Araç Off-Road Keşif Gezisi (29 Ağustos 2009)

Ynt: Yuvacık Aytepe'de Tek Araç Off-Road Keşif Gezisi (29 Ağustos 2009) la yunus ne eglenmişsiniz keşke istanbul iftarını iptal edip sizinle gelseymişim ama fotolar epey serinleti beni sag ol nasip bidahaki sefere parkur cetin cevize benzer bol adrenelin
  8. mandıra

Gezenbilir Kocaeli Grubu

Ynt: Gezenbilir Kocaeli Grubu hakkı özay yuvacıklıyım 1975 hollanda dogumlu özelbi sektörde calışmaktayım
  9. mandıra

İzmit Off-Road Grubu Tanışma ve Tanıtma Gezisi (28 Haziran 2009)

Ynt: İzmit Off-Road Grubu Tanışma ve Tanıtma Gezisi (28 Haziran 2009) yunus kardeş güzel işçilik ve güzel bi gezi emegine saglık

10. mandıra

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları yunus bey bakıyorum garaja bi def daha cekmişsiniz

11. mandıra

Yuvacık, Kazandere, Soğuksu Off-Road Keşif Gezisi (08 Mart 2009)

Ynt: Yuvacık, Kazandere, Soğuksu Off-Road Keşif Gezisi (08 Mart 2009) güzel gezi olmuş uşaklar gelemediğim için üzgünüm bidahaki sefere inşallah
  12. mandıra

Yine Aynı Tartışma

Ynt: Yine Aynı Tartışma melih arkadaşımız güzel video göndermiş benim aklıma bi soru geldi aracın donanımımı yoksa dostların yerdımımı biz gitigimiz her gezide öncelik dostluklara veririz teşekürler

13. mandıra

Yine Aynı Tartışma

Ynt: Yine Aynı Tartışma selamlar konuyuyu takip ediyorumda üç aşagı beş yukarı cogu arkadaşımızın söyledikleri temenileri hemen hemen aynı her mesajın altında egitim in şart oldugu anlaşılıyor fakat gezilerin de sınıflandırılması lazım bi off road gezisi ile geşif gezisi arasındaki farkın...
  14. mandıra

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri aracların diri durduklarını biliyorum izmite gelenler alan kişiler getiriyor araclar calışmış vakat aracları artık mke ye getirirken vinclemi yoksa vorliftlemi ne ile yüklemişlerse şafları yamulmüş cok titreşim yapmişlar kamyona yüklemeyi uygun bulmuşlar
  15. mandıra

Yeni Üyeyim ve Defender Alma Arefesindeyim

Ynt: Yeni Üyeyim ve Defender Alma Arefesindeyim bu virüs hızla yayılıyor bi lr alda kapında dursun yoksa iflah etmesin saygılar

16. mandıra

Bir Defender Toplama Hikayesi de Benden Olsun...

Ynt: Bir Defender Toplama Hikayesi de Benden Olsun... aracınızı yuvacıkta gördüm vakat sizinle tanışma fırsatı bulamadım aracınız dışardan diri duruyor tabi normaldir o ugraşa yunus arkadaşımın da anlatıklarını duyunca cok güzel arac cıkmış ortaya kazasız belasız bol camur güreşleri dilegiyle
  17. mandıra

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri mehaba arkadaşlar ali agadan üç arac bugun yola cıkmış biri ankaraya diger ikisi izmit yolundalar şu saat itibariyle izmite gelenleri bekledim henüz gelmediler vakat fiyat konusunda tam bilgi alamadım ankaraya giden marşa basıp gitmiş diger ikisi...
  18. mandıra

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba hakkı özay ben tüm arkadaşlara selam izmit yuvacıklıyım forum adrenalin dolu bizde katıldık sayenizde

19. mandıra

Kocaeli, Yuvacık, Aytepe Soğuksu Off-Road Keşif Gezisi (15 Şubat 2009)

Ynt: Kocaeli, Yuvacık, Aytepe Soğuksu Off-Road Keşif Gezisi (15 Şubat 2009) bu virüs kırmızı ışıkta beklerken yanımda duran bi lr den bulaştı ne kadar vormat atıysam kurtulamadım şu kartalı bi sata bilsem ilk iş ihaleye katılmak olcak şeytan diyo ilk gezide kartala takıl meriçlerin peşine...
  20. mandıra

Kocaeli, Yuvacık, Aytepe Soğuksu Off-Road Keşif Gezisi (15 Şubat 2009)

Ynt: Kocaeli, Yuvacık, Aytepe Soğuksu Off-Road Keşif Gezisi (15 Şubat 2009) yunus kardeş güzel bi gezi olmuş ressimlerden beli yanlız benim geldigim her gezide hamsi vardı ac kalıyordum bu sever menüyü degişmişsiniz herşey güzel olmüş tşrl

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri