Arama sonuçlarınız

1. maviyedogru

Grand Cherokee 4.7 V8 Yardim

Ne mussoymuş be kardeşim :) neyse biz jeep le sen ciple devam et ozaman ne diyelim :)

2. maviyedogru

Dostum sana daha başka birşey diyemiyorum. Sadece bir grandla 2-3 sene bir mac/iphone la 2-3 sene zaman geçir baktığın açı komple değişir. Bu arada 4.7 v8 dediğim grand cherokee zaten mussodan öyle güzellikler beklemek yanlış olur :)
  3. maviyedogru

Dostum grandda standartta 235 ho modeli ise 265 beygir olduğunu hatırlatırım oda yetmezse srt modellerini de bir incele derim :) lakin herşey kağıt üstünde durduğu gibi durmuyor bknz apple&samsung. Samsung da uzak doğudan bir kardeşimiz ve kağıt üstünde specler iyi ancak apple her zaman daha...

4. maviyedogru

Wj Merkezi Kilit Beyni

Merhaba evet sağ kapı içerisinde. işlem yapılırken hasar verilmiş olabilir
  5. maviyedogru

Bu arada musso da belki iyidir hiç kullanmadım ama kıyas pek doğru olmamış açıkcası :) grand yabana atılacak makine değil 4.7 v8 i tokatlar mı tokatlamaz mı görece :)

6. maviyedogru

2.5 kit diyor ama get muhtemelen o. kit olarak 2.5 luk yok diye biliyorum. ben 2 seneden fazladır 2001 wj 4.7 ye biniyorum. 4inc kitle yükselttim. çok keyifli oldu. toparlamasıydı sorunlarıydı akarı kokarıydı evet uğraştırıyor. ama değiyor. açıkcası yığınla masraf çıkmasına rağmen aracımı...

7. maviyedogru

Zj Grand Cheerokeler Neden Saga Dogru 1 Kac Cm Daha Dusuk

Merhaba benim de wj de sol tarafta bir ufak düşüklük var gibi. Aklıma takılan muyenede sorun çıkartıp çıkartmayacağı.
  8. maviyedogru

2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ...

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... Kazasız belasız kullanın işallah darısı benim wjnin başına :)
  9. maviyedogru

Cherokee Kj 2.8 Crd 3.7 L Grand Cherokee Wj 4.7 2.7 Crd Tavsiyeleriniz Önerileriniz Ve Değerli Yorum

Ynt: Cherokee Kj 2.8 Crd 3.7 L Grand Cherokee Wj 4.7 2.7 Crd Tavsiyeleriniz Önerileriniz Ve Değerli Wj 4.7 kullanıcısıyım gayet memnunum sadece vergi sıkıntı indirimsiz 4100 olması lazım bu sene

10. maviyedogru

2004 Model Suzuki Grand Vitara 2.0 Otm Full Becce Donanımlı

Ynt: 2004 Model Suzuki Grand Vitara 2.0 Otm Full Becce Donanımlı Yakıt durumu biraz fazla geldi açıkcası ben 4.7 grand ile şehirler arası 37 kr şehir içi 50-60 kr arası gidiyorum vitarada daha azdır diye umuyordum

11. maviyedogru

Cherokee Yadım Lazım

Ynt: Cherokee Yadım Lazım Bende 4.7 wj var onlar da sallanıyor. Sorup soruşturduğumda cherokeeler sallanır oldu. 4 inc yükseltme taktırdım tüm takımlar değişti yine sallanıyor. Bir arkadaşımın yorumu denizanası kıvamında diye oldu :)
  12. maviyedogru

Wj Rüzgar Geçirme Sorunu

Ynt: Wj Rüzgar Geçirme Sorunu Evet rot ayarı kayık olabilir rüzgarı da alınca iyice hissettiriyordur

13. maviyedogru

Yeni Başlıyotuz

Ynt: Yeni Başlıyotuz 2 yeni başlayan olarak ormanlarda kaybolmayın derim tecrübeli bir kişi daha olsun ne olacağı belli olmaz arazide ne yapılacağını bilen biri olursa daha rahat olur
  14. maviyedogru

Grand Cherokee 4.7 Yakıt Tüketimi Hakkında Bilgi ?

Ynt: Grand Cherokee 4.7 Yakıt Tüketimi Hakkında Bilgi ? Merhaba bende de 2001 wj var bu yıl temmuzda dilekçe ile 1450 ödedim vergi şimdi bu ocakta ve temmuzda da yüksekten ödeyeceğim sanırım sonraki sene düşecek doğru mu biliyorum?
  15. maviyedogru

Beğendiğimiz Fotoğrafçıların Siteleri

Ynt: Beğendiğimiz Fotoğrafçıların Siteleri Helmut Newton www.helmutnewton.com

16. maviyedogru

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? merhabalar bende ktm620sc var motorumu seviorum burda da ktmci arkadaşlar varmış ne güzel bu arada sevgili Murat Kızak slmlar bilmem hatırlarmısın bende Murat bi ara rizeyle ilgili konuşmuştuk oluo baya zaman

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri