Arama sonuçlarınız

1. A

Benzinli Jeep Grand Cherokee (1995) Yakıt Sarfiyatı

Merhaba, Yakın zamanda bi araç almayı planlıyorum. Hem şehir içi(İstanbul) hem de kamp, yayla vb. etkinliklerde kullanabilmek için 4x4 araç aramaktayım. Şuan karar kıldığım, çok beğendiğim, bütçeme de uygun olan araç Grand Cherokee zj 1995-1999 arası modelleri. Yalnız bildiğiniz gibi bu model...

2. A

Kış Kampı Için Ekipman Listem

Selam, Yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim. Tulumu emotion ile değiştirdim tavsiye ettiğiniz gibi. Mat olarak 15mm şunu gördüm listemdekiyle yer değiştirdim: Easy Camp Wave Eva Mat - Adrenalin Outdoor, Dalış, Bisiklet, Kayak, Yüzme Sizce iş görür mü? Balta, testere, fener gibi...
  3. A

Kış Kampı Için Ekipman Listem

Merhaba, Geçen sene bu zamanlarda yaptığımız kamp planımızı maalesef gerçekleştirememiştik. Bu sene kışı olabildiğince değerlendirmek istiyorum. Genellikle bolu'da kamp atacağım. Ekipman listem aşağıdadır. Seçimlerimin doğruluğu/yanlışlığı konusunda düşüncelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim...

4. A

Takas Yontemi İle Kullanmadigimiz Urunleri Degerlendirme

Ynt: Takas Yontemi İle Kullanmadigimiz Urunleri Degerlendirme Eğer böyle bir seye ihtiyacı olan ve kullanmak isteyen hatri sayılır bi kitle söz konusu olursa yardımcı olmak icin web tabanlı basit bi platform kodlayabilirim.
  5. A

Saklı Yayla Kış Kampı Fotoğraflarımız

Ynt: Saklı Yayla Kış Kampı Fotoğraflarımız Hocam gerçekten şahane. Kesinlikle kamp için gideceğim bu bölgeye. Paylaşımınız için teşekkürler. Özellikle şu manzara beni benden aldı..

6. A

Bartın Karabük Yenice Grubu

Ynt: Bartın Karabük Yenice Grubu O bolgedeki kamp etkinliklerinize istanbuldan katilmak isterim.

7. A

Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış)

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Istanbul hocam. Edirne taraflarina da bakacagim hocam. Istanbuldan mumkun oldugunca uzak olmak istiyoruz.
  8. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Birkac hafta icinde siparisini verecegim. Kisin kamp alani acik olan ve cok kalabalik olmayan bi bolge onerebilir misiniz peki hocam?
  9. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Normal şartlarda 18 ve 17 yaşlarında 3 kişiyiz. Istanbuldayiz. Ulasimin cok guc olmadigi herhangi bir yer olur. Aracimiz olmadigi icin sehir merkezine otobusle, oradan da olabilecek en uygun sekilde ulasimi saglayabiliriz. Istisnai bir durumda tek...

10. A

23 Ocak - 9 Şubat Arası Kış Kampı Yapacaklar?

Merhaba, İstanbul'dan üç öğrenci arkadaş 23 ocak - 9 şubat tarihleri arasında kış kampı yapmak istiyoruz(4-5 gün). Bu bizim ilk deneyimimiz olacak bu yüzden bu tarihler arasında kamp yapacak bi gruba dahil olmak ve deneyim edinmek istiyoruz. Marmara, ege, karadeniz ve iç anadolu bölgelerinde...

11. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Kesinlikle o mantıkta yaklaştı. Ahh ahh.. :) Farklı kamp alanlarını da inceliyorum ancak tecrübesiz olduğumuz için ilk kampımızda deneyimli kişilere katılmak istiyoruz. 23 ocak - 9 şubat arası abant, yenice ormanı gibi yerlerde(özel kamp alanı...
  12. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Telefonu açan görevli oldukça yadırgadı. Yarın bir daha arayacağım.

13. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Hocam bi arkadaş tabiat parkını aradı bilgi almak için kisin kamp alanı kapalı 1 mayısta açılıyor anca ondan sonra kampa izin verilir demişler. Onların mı bi yanlisi var acaba?
  14. A

Çanta Önerileriniz

Ynt: Çanta Önerileriniz Konuda bahsi geçen çantaların yanından geçemez elbet ancak aşağıdaki çanta acaba orijinal midir ve 1 haftalık kamp etkinlikleri için iş görür mü...
  15. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. 1-) Burak beyin önerdiği Husky Monti New -11 model uyku tulumuyla 12mm basit bi mat almayı düşünüyoruz. Sizin bu tulum hakkında bilginiz ya da maksimum bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir ürün var mı...

16. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Normalde bu tulum bütçemizi çok aşıyor ancak kaliteli bir şey olması, ileride kullanmak için zorlayıp alacağız hocam çok teşekkürler. Bugün decathlonda uygun su geçirmez pantolon ve kar botu buldum. İkisi toplam 150 lira tutuyor gayet uygun oldu...
  17. A

Ynt: Kamp İçin Ekipman Tavsiyesi (abant, Kış) Yanıtınız için teşekkür ederim. Çantanın kalitesi nasıldır bilemiyorum ancak dışarıdan yeterli olur gibi duruyor. Fiyatı gerçekten iyiymiş, tek seferlik işimizi görsün yeter. Çadır da iş görür diyorsanız oradan artan parayı dediğiniz gibi tuluma...
  18. A

Selamlar, 3 arkadaş ocak sonu-şubat başı kamp yapmak için bolu/abant'a gitmeyi düşünüyoruz. Bunun için çeşitli ekipmanlara ihtiyacımız var, internette araştırma yaptım ancak tam olarak ne almam gerektiği konusunda kararsızım. Ekipmanlar için ayırdığımız bütçeyi aşağıya yazacağım. 3 aşağı 5...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri