Arama sonuçlarınız

1. totipotent

Crawler

Merhabalar, Alanya civarı offroad + kamp için tavsiye ve ekip arkadası ariyorum. Aracim htenüz teslim edilmedi. Almadan oncebir takım modifikasyonlar düşünüyorum. Crawlerli veya kamp duzenekli her arkadaş kıymetli. zira bolgeye yeni taşındım ve hiç bir yeri bilmiyorum.

2. totipotent

Satılık 2004 Model Suzuki Jimny

Sevgili Gezenbilir dostlarım, Belki bu panoda bir kaç defa jimnymi satma girişiminde bulunduğumu hatırlayanlarınız olacak. Ama bu sefer gerçekten satıyorum. HAtta aracın ilanını sahibindene bile koydum. Burada eski ilanımı bulamadım yenisini açtım umarım mahsuru yoktur sayın yöneticim :) Bu...
  3. totipotent

Satılık 2004 model off-road için uygun modifiyeli Suzuki Jimny

1 yıl önce çok güvendiğim bir yerden aldığım ve sorunsuz olduğunu kontrol ettirdiğim 2004 model, 124K km deki Suzuki Jimny mi satılığa çıkarıyorum. Alındığı esnada debriyaj baskısı değiştirildi. Bunun dışında sağ arka teker bilyeleri ömrü dolduğu için değiştirilmek zorunda kalındı (80 tl ye-çok...

4. totipotent

Jimny ve Lpg?

Jimny sine tüp taktıran var mı? Merak ettiğim için soruyorum. İlk başta bir hesap yaptığımda benim Jimny çok yakıyor diye düşünmüştüm. Artmış lastik ebadının %12 farkını da koyduktan sonra hesapladığımda karışık kullanımda (arazi hariç) yaklaşık 9 lt civarı.Forumdaki diğer arkadaşlar da hemen...
  5. totipotent

Jimny Lastik Hava Basınçları

Arkadaşlar,herkesin aracında farklı ebatta lastikler olabiliyor. Sorduklarım farklı basınçlardan bahsetti. 30 ,19-15 Maxxis lastiklere kaç hava basmalıyım? Arazi şartlarına göre hangi hava basınçları olmalı? Konuyu Jimny başlığında açtım. Malum aracımız 1000kg:))

6. totipotent

4x4 Araçlarda Debriyaj Kullanım Tavsiyeleri

Usta 4x4 'çüler, yeni başlayan birisi olarak, debriyajın binek ototlardan farklı kullanılması gerektiğini duyuyorum. Bize tecrübe ve tavsiyelerinizi iletir misiniz? Örneğin bir hendek geçişinde, diyelim ki hendeğin inis eğimi daha az ve kısa , çıkış ise daha dik ve uzun , aracımızın yaklaşma...

7. totipotent

Discovery mpi

Arkadaşlar, Discovery mpi hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim? Bu araç diğerlerine kıyasla daha ucuz ( ilk satın alış ve vergi). Ancak bilinen bir handikapı var mı? (mesela benzinli freelanderlar gibi midir?) Hafif-orta offroad için gücü yeterli midir? İdamesi kolay mı ? Lpg ile nasıl...
  8. totipotent

Freelander Off-Road İçin Hiç mi Uygun Değil?

Arkadaşlar, gönüle söz geçmiyor. Hem offroad yapayım hem de konforumdan vazgeçmeyeyim, tamircilerde sürünmeyeyim, hem de çok param yok diyenler için freelander bir seçenek olabilir mi? Hiç bahsedildiğini görmedim forum da o kadar mı sadece asfalt arabası, modifikasyona hiç gelmez mi? ya da ne...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri