Arama sonuçlarınız

1. fargo

Şile ve Çevresi Off-Road Gezimiz (28 Aralık 2008)

Ynt: Şile ve Çevresi Off-Road Gezimiz (28 Aralık 2008) yapaylım abi oda rahat etsin bizde

2. fargo

Ynt: Şile ve Çevresi Off-Road Gezimiz (28 Aralık 2008) cagrıcım serkan kulanmamış kutuyu istiyim ondanda takalım senin derdin direksiyon olsun sorun deyil sen iste blower takalım ama ergican abiyle olursa olur cünkü bizim ögrenecegimiz cok şey var ondan ;)
  3. fargo

Ynt: Şile ve Çevresi Off-Road Gezimiz (28 Aralık 2008) HERKEZİN VE HERKEZİN lastıklerine saglık bence bundan daha hoş bir ortam olamaz yani aralarına yine gördügüm kadarıyla en gözü kara olan selimdi adamın arazide hiç geri vitesi yok o suzukiyle bunları yapan adam ilerde bence cok iyi bir...

4. fargo

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) ergican abi ne yaptınız rotu oldumu omadıysa mehtilerle konuştum CAGRIyı aricaklar şayet parcayı tedarik etsinde hafta sonu takalım
  5. fargo

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) HERKEZE merhaba ben bir konuda bilgilenmek istiyorum bileniniz varmı biler birisi varsa söylermi türkiyede modifiye kanunu varmı yani ben jeepimi modifiye yapıp bu muayineden nasıl gecerim

6. fargo

www.kalanbilir.com Off-Road Güncesi (29-30 Aralık 2008 - 01 Ocak 2009)

Ynt: www.kalanbilir.com Off-Road Güncesi (29-30 Aralık 2008 - 01 Ocak 2009) ya haklısın valla belki de öyle yapmak daha hayırlı olur ; en azından bir işe yarar, bunu bi konuşalım istersen, satışta yardımcı olursun artık :)

7. fargo

Ynt: www.kalanbilir.com Off-Road Güncesi (29-30 Aralık 2008 - 01 Ocak 2009) cağrının es rot sorunu varmış ama ben diyorumki es rot deyil o araba sorunlu bence cağrı sen o aracı mehtilere ver de sana bir FARGO bulalım bana dua edersin dere tepe dümdüz, şaf keser gaz kesmez birşey ;D...
  8. fargo

Ynt: www.kalanbilir.com Off-Road Güncesi (29-30 Aralık 2008 - 01 Ocak 2009) buraya kadar gelmemde yardımcı olan ergican abiye teşekkürler ve herkeze bol camurlu günler dilerken ayazaga offrooad gurubuna içbir zaman off yoktur diyorum saygılarımla fargo....
  9. fargo

Ynt: www.kalanbilir.com Off-Road Güncesi (29-30 Aralık 2008 - 01 Ocak 2009) ne desem bilemiyorum orada olup bu uğraşı veren herkese geçmiş olsun , reimler ve anlatım için nadir abiye ayrıca teşekkürler nefis bir ders konusu yani :)

10. fargo

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu eeg52 sağol abi hoşbulduk,siteye alışmaya çalışıyorum umarım biraz daha aktif olurum ilerde

11. fargo

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar ben Özgür Doğanay,İstanbul Ayazağada oturuyorum,amerikan arabaları motor ustasıyım,1968 model fargo f100 üm var şu aralar nadasa çekili duruyor yakın bir zamanda tekrar yollara düşecek inşallah.......... aslında sitenizi uzun zamandır...
  12. fargo

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhabalar ben Özgür Doğanay,İstanbul Ayazağada oturuyorum,amerikan arabaları motor ustasıyım,1968 model fargo f100 üm var şu aralar nadasa çekili duruyor yakın bir zamanda tekrar yollara düşecek inşallah.......... aslında sitenizi uzun zamandır takip...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

SON KONULAR

Geri