Arama sonuçlarınız

1. Hmtatl

Defender Difransiyel Tapası

Merhaba arkadaşlar acemice olacak ama difransiyel tapası dişi ve kare kaç mm lik erkek tapa anahtarı lazım olur difransiyel tapasını açmak için yardımcı olursanız sevinirim....

2. Hmtatl

Batı Karadeniz Kamp Yerleri Ve Gezilecek Yerler....

Merhaba arkadaşlar martın ortası gibi Ordu-Samsun-Bafra-Sinop-Amasra-Karabük-Safranbolu sonra ver elini Ankara yapacağım sormak istediğim şu bu rota üzerinde aracımla akşamları kalabileceğim parkedebileceğim ücretsiz yerler mesela Sinop ta deniz kenarına parkedip şehri gezip akşamda gelip...
  3. Hmtatl

93 Model Özel Defender...

265 75 16 Deestone Mud clever lastik... 12000 lbs Rock vinç Komple alt burç takımı yenilenmiştir. (Britpart) Arka viraj denge çubuğu Mountney direksiyon Gri dashboard ünite (sadece bu ünite 900 tl tuttu) Debriyaj baskı balata komple yenilendi Akü yeni takıldı (inci akü) Arka fiberle kaplanmış...

4. Hmtatl

Def'imin Ilk Hali Ve Son Hali ...

Nasıl olmuş arkadaşlar...
  5. Hmtatl

Defender Çalışmıyor...

Arkadaşlar marşa basıyorum gıy gıy gıy ama araç çalışmıyor bujilerden mi sorun acaba araç 2.5 düz def...

6. Hmtatl

Sonunda Bende Defender'ıma Kavuştum....

Arkadaşlar bende uzun zamandır hayalini kurduğum Defender'ıma kavuştum.Aracım 93 m odel askeriyeden çıkma pick up tenteli ve aracımı çok seviyorum.Şuana kadar - hidrolik direksiyon taktırdım - 265 75 16 deestone mud clawer lastik taktım -hi-jack aldım -arka kısma alet,edevat ve malzemeleri...

7. Hmtatl

Defender Pick Up Last Ve Jant Yardım...

Arkadaşlar 93 model defender pick up aldım 265 75 16 lastik almayı düşünüyorum Ordu ilindeyim yaylalara göllere şelalelere gitmek ve kamp amaçlı kullanacağım lastik marka ve AT mi MT mi olmalı ve bu lastiğe uyumlu jant tavsiyelerinizi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler...
  8. Hmtatl

Nemrut Dağı-malatya

09.05.2015 günü Malatya tarafından girerek Nemrut Dağına gittim.Malatyadan Elazığ istikametine giderken tabelalar mevcut giriş yaptıktan sonra Pötürge daha sonra ise Tepehandan devam ederek tabelaları takip etmek suretiyle kolayca ulaşabilirsiniz.Yol güzel bazı yerlerinde çalışmalar mevcut o...
  9. Hmtatl

Hazarbaba Kayak Merkezi

Bu haftasonu değişiklik ve yeni yerler görmek amacıyla Elazığ ilimizin Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Baba Kayak merkezine gitmeye karar verdim.Sivrice ilçemizden yaklayık 12 km mesafede ve tabelaları takip ederek bulmak gayet kolay.Yol toprak yol ve açıktı.12 km sonra tesise varıyorsunuz ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR