Arama sonuçlarınız

1. Kas07

Gv 1.9 Ddis Ön Difrensiyel Sorunu

2008 model 1.9 ddis sahibiyim. 2. el olarak aldım ve aldıktan kısa bir süre ön diferansiyel ötmeye başladı. Yenisine servis 7500 tl civarı fiyat çekti. Difrensiyelcide ayar yaptırdım tutmadı. Ankara'dan ikinci el aldım. Özellikle 1.9 ddis için olması gerektiğini ve diş uyumunun önemine...

2. Kas07

Grand Vitara 2008 Ddİs Devir Problemi

İyi günler, 2008 DDİS kullanıcısıyım. Araç ilk çalıştığı zaman diğer araçların tersine alçak devirle başlayıp, sonra devir yükseliyor. Diğer araçlarda yüksek devirle çalışıp, sonra normale dönerken bende tam tersi. Özellikle soğuk iken 500-600 devirle başlıyor ve araç müthiş titriyor. Rölantide...
  3. Kas07

Gopro Kamerayı Araç İçi Kamera Olarak Uzun Süreli Nasıl Kullanabilirim?

Değerli Dostlar, GoPro Hero3 Black Edition standart ekipmanlarına sahip kameram var. Özellikle wifi açık iken 1 saat bile kayıt yapamadan bataryası bitiyor. Dış koruma kabından dolayıda hem hem kayıtta, hem de şarzda olamıyor. Çok emin olmamakla birlikte hem şarz olurken hem de kayıt yapmıyor da...

4. Kas07

19-25 Temmuz Batum-kutaisi-tiflis-vladikavkaz-nazran-grozni-mahaçkale-bakü Gezisine Arkadaş...

Saygıdeğer forum üyeleri 19-25 Temmuz civarında Batum-Kutaisi-Tiflis-Vladikavkaz-Nazran-Grozni-Mahakkale-Bakü Gezisine yol ve masraf arkadaşı arıyorum. Fotoğraf meraklıları olursa çok iyi olur. Masrafları ortak paylaşacağız. Baküden Tiflis üzeri tekrar Türkiye'ye geri döneceğiz. Katılacak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri