Arama sonuçlarınız

1. mavrix

Roff Rack İçin Sis Farı Montaj...acil Yardım...

Selamlar arkadaşlar. 2003 wj im için roof rack(tavan bagajı) safari tip aldım. Ebay den 4 adet sis farı temin ettim. Uzun araştırmalarım sonucu kabloların nereden iç kısıma (tabi ki tavan kaportayı delmeden) ulaşacağını çözemedim. İnternettte de bununla ilgili bir montaj klavuzu da bulamadım. Bu...

2. mavrix

Wj Lastik İhtiyacı...

Selamlar değerli jeep kullanan arkadaşlar. 2003 model jeep grandcherokee wj 2.7 crd sahibiyim.İnternet araştırmalarıma göre aracın orjinal 235 65 17 lastik ebatlarında mt lastik bulamıyorum. Hakketen bu ebatlarda mt üretilmemiş mi yoksa benim atladığım bir şeyler mi var? Bu şartlarda en mantıklı...
  3. mavrix

Ruhsatsız Çekme Karavan Almak...

Selamlar 2. el bir çekme karavan almak üzereyim. Fakat uzun araştırmalarıma rağmen cevabını bulamadığım bir sorum olacak. Malum 750 kg üstü karavanlarda ruhsat zorunlu ve muayene usulleri standart. Fakat 750 kg altı karavan alımlarında 2. el karavan alacak isek, alacağımız karavanda ruhsatsız...

4. mavrix

Alınık Wj 2002 - 2004 2.7 Crdi...

Arkadaşlar 2002-2004 grandcherokee 2.7 crd almayı düşünüyorum.6 aydır araştırıyorum. Titiz kullanılmış wj sahibi olupta satmak isteyenler bana buradan ulaşabilirler.
  5. mavrix

Izmir'de Grandcherokee Expertiz Hk.

Selamlar nasip olursa 2002-2004 arası wj 2.7 alacağım. İzmir'de bu aracı iyi bir şekilde a dan z ye bütün herşeyi söyleyecek bir yer arıyorum.ilginize şimdiden teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri