Arama sonuçlarınız

1. T

Karavanı Yurt Dışında Bırakma Konusunda Yardım.

Merhaba. 750 kg altı karavanımı arkadaşımın aracıyla yurt dışına götürmek istiyorum. Avrupa seyahati bitince italya yada fransada karavan park yerinde birakmak istiyorum. sonra arkadaşım araç ile dönecek. Bu işlemde tecrübeli arkadaşlara sorularım var. 1. Karavan yurt dışında ne kadar...

2. T

Defender Pick Up İle Balkanlar Gezisi İçin Araç Yaş Sınırı Varmı..

Merhaba arladaşlar. 1992 defender pickupim ile balkanlarda gezi planı yapıyorum. Genelde düşündüğüm rota daha çok sahil kenarları.. Kafasında böyle bir plan düşünen varmı. Güncel hesaplamaları ve rotaları yaparız. Bu arada ilave edeyim bu ülkelerin çoğuna defalarca denizden gittim çok...
  3. T

Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım

Merhaba Defender 1992 110 2+1 aracım kasalı. ruhsatında tenteli kamyonet yazıyor. Araç 4*4 oldugu için trafik takıpçim bu aracın ruhsatında arazı taşıtı yazması gerekiyor dedi. Saygıdeger otokar yetkililerinden bana aracın uygunluk belgesini gondermelerını rıca ettim ama yaklaşık 10 gundur...

4. T

Defender 110 Hız Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Benim bir defender 110 um var 1992 askeriye çıkışı. motor 2500 cc düz. 5 vites. Aracın Motor, Şanzıman ve diferansıyeli ve yayları 0 km. ( Rektefeye yada tamir degil komple 0 ) Sorunumun biri araçta özellikle yağmurda fren yaptıgımda aracın arkası yana kayıyor. Araç düz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri