Arama sonuçlarınız

1. erdal484

Series 3 Hastalık Konu Şart (series Kolik)

Merhaba arkadaşlar uzun aradan sonra yine bir konu ilk aracım dan başlayayım 84 model series 3 mavi beyaz ilk arazi aracımdı ilk göz ağrım özenle topladım ilk etapta işin acemisi olduğumuz için elimizdeki series 3 kıymetini bilemedik bilmedikte bir defender hevesi tuttu bir heyecan gül gibi...

2. erdal484

Series Lll Bmc

başlıklar •1975’de, İLK dizel motor üretimi gerçekleştirildi. Dizel Motor üretme yetkisi bir kararname ile şirketimize verildi. •İLK 4x4 araç (Land Rover) üretildi. BMC TM-30, BMC tarafından 1964 yılında üretilmeye başlanan hafif ticari araç serisi. İlerleyen yıllarda adı Leyland TM 30...
  3. erdal484

Hakkari Dağları

4. erdal484

Hakkari Cilo Dağları 2015

Fujifilm Faruk Akbaş ile Cilo Dağları Fotoğraf Eğitim Gezisi
  5. erdal484

Hakkari Fotoğraflar 1

6. erdal484

(film) Hakkari'de Bir Mevsim (1983)

Yazarı Ferit Edgü Ülke Türkiye Özgün dili Türkçe Türü Roman Yayınevi Ada Yayıncılık (1977) Sel Yayıncılık (2006) Edgü 1964’te er-öğretmen olarak gittiği Hakkari’nin Pirkanis köyünde (günümüzdeki adı Işıklar) yaşadıklarını yıllar sonra düşle gerçeği bir arada kurgulayarak bu romanında...

7. erdal484

Hakkari Tanıtım Filmi

8. erdal484

Tablet

Tablette harici kamera bağlanırmı usb desteği ile Bluetooth ile bağlanılıyor kablo kullanarak bağlamak istiyorum

9. erdal484

Defender Lastik

Arcıma yükseltme yapmadan hangi ebatlarda lastik ve jant taka bilirim

10. erdal484

Hararet Yükselmesi

Merhaba arkadaşlar aracım düz dizel düz yolda da hararet yükseliyor termostatı bu gün değiştim daha kötü oldu ne yapa bilirim sorun ne ola bilir
  11. erdal484

Ve 2. Series 3 Aracımızı Aldık Series Candır Can :)

Merhabalar 2. Series 3 aracımızı bugun aldık motor yuruyeni iyi durumda tam istediğim bir proje ama 110 sevdamdan vazgeçmedim 110 da alacağım ilerde şimdi series 3 ile başlıyalım ama eksikler çok siz series sevdalılarından yardımlarınızı bekliyorum yeni aracımız 1974 model dizel aracı hakkariden...

12. erdal484

Defender 110 Aldık Haydi Başlayalım

aracı bu sabah aldım allahtan dün gece diyarbakıra gitmedik her işte bi hayır var kısmetim demek ki vandaymış aracı çok beğendim -araç 1990 model düz dizel -döşemesi güzel -vinç mevcut -port bagaj mevcut -şnorkel mevcut -aydınlatma sorunu yok -merkezi kilit -ön arka disk -sunroof -telsizde...
  13. erdal484

Hakkari' De Kayaklı Yamaç Paraşütü

Hakkari merkeze 10 km uzaklıkta bulunan 2600 metre rakımlı Mergabüt kayak merkezinde genç sporcular kayaklı yamaç paraşütü uçuşu yaptı. Hakkari üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğretim görevlisi Emin Yıldırım, Cumhuriyet Anadolu lisesi Müdürü Erol Hanlıgil, Dr. Muhammed Maşuk ile...
  14. erdal484

Hakkari Zap Suyunda Rafting

Hakkari şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunan Zap suyu uzunluğu 310 km'dir. Türkiye sınırları içindeki Uzunluğu 189 km olup Hakkari il merkezinin batısından geçer ve daha güneyde Altın Dağları'nın doğusunda yeniden güneye yönelir. Çukurca İlçesi'nin batısında Irak topraklarına geçer. Başkale...

15. erdal484

1974 Hakkari

http://www.youtube.com/watch?v=yhsRYvjdMvI
  16. erdal484

Hakkari 2600 Rakımda Kış Doğa Yürüyüşü

Hakkari Üniversitesi (HÜ) Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ile Zirve Dağcılık Hakkari Temsilciliği tarafından 2600 rakımda başlatılan 'Kış Doğa Yürüyüşü' (Kar Trekking) renkli görüntülere sahne oldu. http://www.youtube.com/watch?v=IWvzxIEWxUk
  17. erdal484

Cilo Buzulları Ve Cilonun Göz Yaşları

http://www.youtube.com/watch?v=QrIFSfOooDQ

18. erdal484

1984 Land Rover Series 3 İle Hakkari Den Selamlar

aracım için yeni bir konu açtım artık aracımla ilgili paylaşımları burdan yapacam
  19. erdal484

Series Fotoğrafları

Series aşk diyelim :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto