Arama sonuçlarınız

1. umut067

Umut 's Range - P38 - Offroad 3. Video

Range Rover P38 & Suzuki Grand Vitara engel testimiz..

2. umut067

Umut 's Range - P38 - Offroad 2. Video

Dağlık alan, dik yokuş iniş videosu. İyi seyirler..
  3. umut067

Umut's Range - P38 - Offroad 1

Kim demiş P38 'ler sıkıntı diye :smiley: Aslan parçası.. Video-1

4. umut067

Range Rover P38 'imin Kar Performansı ;)

Yokuşlar ciddi diktir, belki kamera çekiminden belli olmayabilir.. Dğer performanslarını takip etmek için iNSTEGRAM: umut.karaustaoglu
  5. umut067

Range Rover Orijinal Jant Takımı

16 inç olsaymış alırdım :)

6. umut067

Satılık Land Rover 18'' Jant Ve Lastik Takımı-16'' Ile Takas Olur.

KOMPRASÖR satıldı, diğerleri duruyor..

7. umut067

Bf Goodrich At Ve Maxxis At Yardım...

Maxxis AT nin kar performansını merak edenler için. 265x75x16 Daha fazlasını takip etmek için instegram: umut.karaustaoglu
  8. umut067

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Zayıf noktası motordur zaten, alüminyum kapak vs vs.. Suyunu 2-3 günde bir mutlaka kontrol et, hararet yaparsa yine motor yaptırırsın... Sorunun cevabı: yolda kalırsın :) :)
  9. umut067

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Arkadaki amortisörleri öne taktık sanırım yanlış bilgi vermiyim... Tam tersi de olabilir. Usta bilir zaten. EAS 'ı beyinden iptal etmek için yan koltuğun altındaki girişlere köprü yapılıyor, işin başında durursan iyi olur...

10. umut067

EAS iptal etmek istemiyorsan haricen bir malzemeye ihtiyacın yok. Mevcut amortisörleri kullanabilirsin zaten. Araziye gireceksen bu yükseklik yetmez. Yükseltmek istersen malesef 2 inç kit mevcut değil. Ben çok araştırdım. Kayalar Oto, Gaye Oto, Huma vb... Her yıl 5-6 tane getiriyorlar onlar da...

11. umut067

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

İSTANBUL 01 Yücel Işık (yücel) (1986 Range Rover Classic ) İstanbul 02 Naci Doğancı (ndoganci) (1996 Discovery I 3,9 V8i ES) Istanbul 03 Engin Dağhan (edaghan) (1998 Discovery I 2.4 TDdI Puma) İstanbul 04 Ender Kurutlu (endy) (Land Rover Series III 2,5 Dizel) İstanbul 05 Naci Doğancı (ndoganci)...
  12. umut067

Yardım Körükleri İptal Edilmiş P38 Hakkında ?

Belki kabaca gelecek ama iptal et ve kurtul. Ben aracı aldığımın ilk ayı iptal ettirip yaylı sisteme geçtim, şimdi kafam rahat.

13. umut067

Resimler aşağıda hocam.
  14. umut067

Yükseltme Kiti + Jant & Lastik + İşçilik = 8.000TL Jantlar için spacer alırsanız orjinal terrafirma marka veya muadilleri 4 adet 800TL-1200TL arası. Ancak 2 inç yükseltme ve 265/75/16 AT lastikler ile bir sorun olmuyor, spacer ihtiyacınız yok. Mevcut EAS sistemi problemsiz çalışıyor ancak...

15. umut067

Sorun çıkartıyor tabi ki. Ama şu var körükler 200TL ve genelde arızayı bunlar yapıyor. Ancak komprasör ve beyin çok maliyetli. Uzun yolda veya çok kritik bir vakitte EAS arızası verirse maalesef seni madur eder. Beyin ve komprasörün ne zaman arıza yapabileceğini kestiremezsiniz. Ben...
  16. umut067

Bugün Maxxis AT aldım, deseni bf lere benzeyen. Umarım karda ve çamurda iş görür. Yoksa mt almadım diye üzülürüm.. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  17. umut067

Eas sistemini komple söktürdüm. Parçaları isteyene satabilirim. EAS BEYNİ KOMPRASÖR KÖRÜKLER İrtibat: 0533-697-34-56 Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

18. umut067

Satıldı.. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  19. umut067

P38 2'' Yükseltme Kiti

EAS Sistemini komple söktürdüm, parçaları satılıktır bilginiz olsun. EAS Beyni, Komprasör, Körükler.. İrtibat: 0533-697-34-56 Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri