Arama sonuçlarınız

1. T

Yapay Zeka

Yapay Zeka Yapay zeka (Artificial Intelligence, AI), 1956’dan buyana teorik olarak hayatımızda olan ve gelecekte pratik olarak hayatımızın tam merkezine girecek olan teknoloji. Teknoloji bağımlılığı ile ilgili ulusal ve uluslararası düzeyde çalışmaları bulunan, bu anlamda gerek eğitim, seminer...

2. T

aşırı meraklı

aşırı meraklı
  3. T

Otonom Araçlar

Teknolojinin hızlı gelişimi her alanda olduğu gibi otomotiv sektöründe de köklü değişikliklere sebep oluyor. En önemli değişiklik otonom araçların yollara çıkmasıyla olacak gibi duruyor. Teknoloji bağımlılığı ile ilgili ulusal ve uluslararası düzeyde çalışmaları bulunan, bu anlamda gerek eğitim...

4. T

Anneler Günü İçin Anlamlı Çalışma

Sosyal Medya Uzmanı Deniz Unay’ın Basın İlan Kurumu için hazırladığı 12 Mayıs Anneler günü fotoğraf albümünü #iyikivarsınız etiketi ve “Anne bir gün değil bir ömür Kalbimdesin” sloganıyla takipçileriyle paylaştı ; çalışma da Türkiye ve dünyada öne çıkan ve internette en çok aranan isimlerin...
  5. T

Şehitlerimiz Üzerinden Alçakça Oyun

Şehitler üzerinden birileri oy devşirmeye kalkınca sorun yok Birisi buna karşı çıkınca var ÖYLEMİ .....

6. T

İstiyorsan yap hadi.......

7. T

26 Ekim günü Tunceli-Nazımiye Sarı Yayla mevkiinde yapılan operasyon esnasında donarak şehit olan 2 askerimiz üzerinden yapılan paylaşımlar ve yalan haberler üzerine Sosyal Medya Uzmanı Deniz Unay konuyla ilgili bazı önemli bilgilere değinerek açıklamalarda bulundu. 04 Kasım 2018 01:25...
  8. T

Hp Elite Slice Z4c43ea 256gb Ssd

Sıfır Hp Elite Slice Z4C43EA 256gb SSD Urun sifirdir. Kutusu acilmadi. Hediye geldigi icin satiliktir. Ihtiyaç fazlasıdır. https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...78871205/detay İlgilenen arkadaşlar Gezenbilir'e özel 2.000 TL 0 532 660 88 58 den Mehmet Bey e ulaşabilirseniz
  9. T

Temizlik Şirketleri

Değerli forum üyeleri ve misafirleri Yaklaşan kurban bayramı münasebeti ile her evde yoğun bir temizlik faaliyeti malum Firmamız Umut Temizlik Şirketi Yıllardır kişi kurum ve kuruluşlara verdiği Temizlik hizmeti ile Temizlik şirketleri arasında ki saygın yerini hep korumuştur. Deneyimli ve...

10. T

Temizlik Şirketleri

Son yıllarda çok fazla ön plana çıkan ve insanlar tarafından tercih edilen temizlik firmaları tüm işlerinizi sizin yerinize halletmeye devam ediyor. Sitemiz temizlik firmaları arasında öncü sitemizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.Ev taşır iken, ofis taşır iken veya diğer türlü tüm temizlik...

11. T

Ford Expedition Hakkında Yardım

Ynt: Ford Expedition Hakkında Yardım Yakıt konusuna ben takılmıyorum yılda maximum 5000 km yol yapsam 0,20 kurus farketse 1000 TL far eder bu araç için o fark ödenir Serkan bey izmirde olduğu için usta öneremedi lakin burada bir ustamız var amerikancı değil ama motor elektirik kaporta konusunda...
  12. T

Ynt: Ford Expedition Hakkında Yardım Kısaca 1) İşletme maliyetleri yüksek 2) Yakıt Ş.İçi 60 Kuruş 3) En ucuz Lastik 250 TL Tanesi Lastikler çok önemli tabi rot balans 4) 97-98 modeller için 350-400 bin mile kadar kullanılabilir 5) Fazla paralara almamak gerek yani 30-35 bin TL ler yüksek...

13. T

Ynt: Ford Expedition Hakkında Yardım Evet Aynen Öyle Sağolsun Serkan bey bu konuda beni epey aydınlattı Hala kararsızım ama almayı düşünüyorum Hayat böyle Paran olmaz hayal edersin Paran olur almaya cesaret edemezsin Alırsamda içimde ukte kalmasın diye alacağım fiyatta dediğin gibi her türlü...
  14. T

Ford Expedition ?..

Ynt: Ford Expedition ?.. Araç 116 bin milde açıkçası alıp kiraya vermek istiyoruz istanbuldayız Bakımları tamam LPG 2 yıl olmuş takılalı Telefon numaranızı pm atarsanız sizi aramak isterim
  15. T

Ford Expedition ?..

Ynt: Ford Expedition ?.. Serkan bey peki bu aracı tavsiye edermisiniz biraz bizi bilgilendirirseniz seviniriz

16. T

Ford Expedition ?..

Ynt: Ford Expedition ?.. 1998 model
  17. T

Ford Expedition ?..

Ynt: Ford Expedition ?.. Merhaba ben bu aracı almak istiyorum yalnız kasko yaptıramazsınız diyorlar yaptırsanız da çok yüksek çıkacağını söyleyenler var Açıkçası kaskosuz bu araca binmek istemiyorum Ayrıca ikinci elde satmak istesem çabuk satabilirmiyim ? yardımcı olursanız sevinirim
  18. T

Arkadaşlar merhaba ford expedition 1998-1999 model almak istiyorum bu konu hakkında yardımınızı rica ediyorum 1) ikinci el değeri 2) yakıt oranları 3) parça temini 4) trafik - kasko ve vergi rakamları 5) performansı 6) gerçekten tercih etmelimiyim Kannatim aracın görüntüsü ve iç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri