Arama sonuçlarınız

1. mustafaatk

Maltepe Karavan Park 54 Tl Olmuş

Belediye aslında burada karavacıları pek istemiyor gibi (para alayım karşılığında hizmet olsun diye bir düşünce yok anladığım), çok fazla şikayet almışlar. Karavanla çoçukları gezdirdiğim güzel bir yerdi bu duruma gelmesi üzücü. Geleneksel Maltepe buluşmalarında da çok güzel bir toplanma yeriydi.

2. mustafaatk

Maltepe Karavan Park 54 Tl Olmuş

54tl fiyat 2-3 ay önce yapılan bir düzenleme whatsapp gruplarında ve bir dönem face te sıkça tartışıldı. Belediye ye defalarca şikayet, çok imzalı dilekçelerde verildi ama sonuç değişmedi. Fiyatın özellikle karavanlar için artmasının sebebi bu parkta uzunca süredir karavanlarını bırakanlar...
  3. mustafaatk

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Gerçi bu yazdıklarımla 12v dolap, 220v dolap tartışması açmak istemiyorum. Elimdeki veriler şu an 220v dolap ile daha mutlu olduğum sonucunu çıkarsa da, elimdeki 12v dolabın doğru bir şekilde dönüşüm yapılıp yapılmadığı, içerisinde kompresör motorunda belirtildiği gibi R134A tipi gaz konulup...

4. mustafaatk

Mesut Bey merhaba, 12v dolabı kullandığımda dış sıcaklıklar 30-32 dereceler civarında idi. Hem gölge alanda, hem de güneş altında tecrübe etme şansım oldu. 220v olan dolabı kullandığımda karavan güneş altında ve 35-36 derecelerde dış ortam sıcaklığı mevcut idi. ZH25G kısmına gelecek olursa...
  5. mustafaatk

Regal marka 12v a çevrilmiş bir dolap vardı aldığımda. Toronto marka ZH25G 12v motor takılarak çevrilmiş. Buzdolabı yerinde 220v prizde mevcuttu. Meraktan denemek için 220v dolap ile yaptığım kampta daha iyi soğutma performansı aldım. Daha çabuk soğuttu, daha kısa sürelerde çalışıp, daha uzun...

6. mustafaatk

Merhabalar, Bende Mayıs ayı itibariyle Caretta Uncle sahibi oldum. Ön camlı, Webastolu, 12v buzdolabı ve güneş paneli opsiyonları ile Bursa bayisi olan bir satıcıdan aldım. Yasakların kalkması ile birlikte Haziran ortası itibariyle gezme firsatı buldum. Saros, İznik, İstanbul içi olmak üzere 3...

7. mustafaatk

Çekme Karavan Ihalesi 1990 Sprite Alpine Ekjubilee

İhale sonucu: Sarı sayfada satışa çıkan karavan, üstelik 75.000 tl https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-gumruk-cikisli-siprite-alpine-jubile-839521550/detay
  8. mustafaatk

Bir Caretta Uncle kullanıcısı olarak, karavınımı Mayıs ayı ortasında aldım. 1 ay kamping'te beklettikten sonra geçtiğimiz hafta ilk seyahatimi ve 4 günlük kampımı yaptım. Yolda giderken keyifli, sıkıntı çıkarmayan bir karavan (80-90km hızlarda kalmak kaydıyla). 2 kızımla beraber 4 kişi...
  9. mustafaatk

Haftasonu kampta Kia Sportage 1.6 benzinli 177bg lik aracı olan bir karavancı ile konuştum. Başoğlu Caretta Uncle çekiyordu. 260NM torka rağmen ramplarda keyifsiz olduğundan bahsetmişti. Karavan çekimi için en ideal araçlar genelde yüksek torkları ile dizeller

10. mustafaatk

Her Yönü İle Başoğlu Karavani..

Aldığım Caretta Uncle'da geçtiğimiz haftasonu kaldık ailecek. Yalıtım konusunda başarılı. Tentem olmadığı için, sıcakta içeride oturduk biraz. Camları açınca bunalmadan içerisinde durabildik. Genişlik ve konfor anlamında başarılı buldum. Gerçi ilk çekme karavanım o yüzden diğer yerli karavanları...

11. mustafaatk

Sarı sitede Mavera 6.50 modelinin ilanı çıktı geçen gün, hala duruyor mu bilmiyorum. Satıcı ilana Plaka ve Ruhsatlı diye bilgi girmişti. Tip Onay belgesi olmadan ruhsat çıkmıyor diye biliyorum. Genel olarak Leyli 430 modeli başta olmak üzere pek benim zevkime hitap etmiyor. İç mobilya görünümü...
  12. mustafaatk

Evet iç yükseklik 190-195 cm civarında. Diğer yerli firmalarda iç yükseklik ne durumda bilmiyorum, benim boyum 177cm, eşim 170cm civarı. Ben rahatsız bir durum hissetmedim içerisinde.

13. mustafaatk

Teşekkürler Yücel Bey. Ben forumda okumayı daha çok seven kesimdeyim. Çelebinin yapılış hikayesinden itibaren bütün yazılarınızı okuyorum. Paylaşımlarınız için elinize sağlık.
  14. mustafaatk

Akın Bey Merhaba, Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler. 175w güneş panelli, 12v buzdolaplı, mazotlu ısıtıcılı ve önden camlı bir Uncle aldım. Benim ailem 4 kişi. 10 ve 4 yaşlarında kızlarım var, o yüzden 4 kişilik ama çok büyük olmayan bir model arayışında idim. Gezilerim genellikle...
  15. mustafaatk

Ben geçtiğimiz hafta motokaravanımı satarak, Caretta Uncle modelininde aldım. Kamping'e indirdim ve henüz kalamadım içerisinde ama ilk incelememde kalite olarak Avrupa karavanların gerisinde, yerli karavanların genel ortalamasının üzerinde. 4 kişilik olması, boyut olarak çok büyük olmaması...

16. mustafaatk

İstanbul Fuarında dikkatle inceledim. Çok hoşuma gitti. Ön bombeli cam hoştu. Bu camdan girecek olan Güneş ışığını gölglelemek için konulan perde üzerinde biraz daha çalışmaları gerekiyor. Pino da genel olarak hoşuma gitmeyen nokta, kavak kontra üzerini lamine yerine boya veya vernikle...
  17. mustafaatk

Bir Aceminin Çekme Karavan Tecrübeleri

Kaplin kilidi, karavan tekerlek kilidi gibi bazı çözümler (durdurucu değil ama zorlayıcı) olabilir. Ayrıca ERM Teknolojini (Erim Burkucu) Akıllı Karavan Sistemleri diye bir çözümü var. Karavanın uzaktan kontrolü ve takibi için. Bu sistemde alarmda mevcut ve GPS üzerinden karavanın takibini...
  18. mustafaatk

Uygun Ilanları Paylaşabiliriz

Bunlar genelde dolandırıcı ilanı. 500 tl ye sıfır dometic ikili ocak ve evye ilanı olmaz. Geçen senede bu zamanlar yine karavan klima ve buzdoolabı ilanı çıkmıştı çok düşük fiyata ama dolandırıcı çıkmışlardı. Yukarıdaki bahsettiğiniz ilanı da görmüştüm, ilan sahibi siteye yeni üye olmuş...

19. mustafaatk

Umarsan Rena 360 Gözlem Ve Yorumlar (2 Adet Sipariş Verdik:)

Umarsan kullanışlı bir 750kg altı karavan yapmak istiyorsa, aklın yolu bir. Carpento, May, Caretta Uncle gibi kapıyı tekerleğin arkasına alıp, banyoyu karşı duvara almalı. Yoksa bu kapı planı ile yerleşimde genel olarak yetersiz olacak.
  20. mustafaatk

Umarsan Rena 360 Gözlem Ve Yorumlar (2 Adet Sipariş Verdik:)

Paylaştığım resimlerdeki ranza, tuvalet arasındaki kısım dolap değil, merdiven. Eğer açacağım dediği camlar masanın üzerindeki lumbozlar gibiyse, fiyat farkı çok fazla. Mevcut durumda, ilk modelde zaten yanda camlar vardı. Bu yan camları kaldırıp arka duvara cam açacaksa, cam boyutu büyümeli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri