Arama sonuçlarınız

1. akınanılaltın

Merhaba, ben İstanbul Kartal dayım ama karavan şu an Bozcaada' da

Merhaba, ben İstanbul Kartal dayım ama karavan şu an Bozcaada' da

2. akınanılaltın

Çekme Karavanla İlk Seyahat

Merhabalar, teşekkür ederim. Ben de düşünmüştüm ve bir kaç arkadaşım da önermişti. 5008 kullanan birinden bunu duymak araştırmalarımı arttırmama sebep olacak. bilgilendirmeniz için teşekkürler. Selamlar.
  3. akınanılaltın

Teşekkür ederim, hepimiz için daimi ve ağız tadıyla olur umarım. Vites seçimini özellikle yokuşlarda ben üstleniyorum, düz yollarda otomatiğe alıyorum. Yakıt tüketimi 0,25 krş dan 0,37 krş a yükseldi, bu güzel bir rakama benziyor. Ben topuza yüklenen ağırlığı hesaplamadım ama kantarda toplam...

4. akınanılaltın

Çok teşekkür ederim. :)
  5. akınanılaltın

Teşekkür ederim, umarım siz de bizlere dahil olursunuz kısa sürede.

6. akınanılaltın

Teşekkür ederim, sağolun. Kaş, Datça, Fethiye ye planım vardı aslında ama dediğim gibi zorunluluktan dönmek durumunda kaldım :) Rampa da yukarı doğru, hatta topraklı bir yola bile denk geldim (tamamen durup devam etmeme rağmen) zorluk diyebileceğim bir sorun yaşamadım ya da patiye bile...

7. akınanılaltın

Karavanı ilk aldığımda dönüş yolunda Kurtköy tarafında Mehmetçik Vakfı girişinde detaylı bir arama yaptılar. Karavanın kilosunu sordular ben de 750kg altı olarak aldım dedim. Nasıl ispat edeceksiniz diye sorduğunda '' Ben 750kg altı diyorum, isterseniz tartabilirsiniz.'' dedim. O an öyle bir...
  8. akınanılaltın

Merhabalar, Geçen ay aldığım Erba 3.40 karavanımın hazırlıklarını tamamladıktan sonra ilk seyahatimi her zaman olduğu gibi yalnız gerçekleştirdim. :) Çektiğim araç Peugeot 5008 1.6 D otomatik Öncelikle İstanbul dan Sakarya Karasu ya gittim. Yol üstünde Erba Karavan a uğrayıp bazı...
  9. akınanılaltın

İzmir Bayarklı

GBT Problem yaratmaz, Arena nın bahçesi de müsait diye duydum ama...

10. akınanılaltın

İzmir Bayarklı

Merhaba, İzmir Bayraklı da karavanla 3 gece konaklamam gerekiyor. Herhangi bir Cep te ya da otoparkta konaklamam sorun yaratır mı ? Önerebileceğiniz yerler var mıdır ? Teşekkürler.

11. akınanılaltın

İlk Karavanım Erba 3.40 (haftasonu Karavanı)

Çok sağolun. Teşekkür ederim.
  12. akınanılaltın

Çok teşekkür ederim, kazasız hep beraber sağlıkla.

13. akınanılaltın

Karavanda TV ve Anten

Merhaba, Neta MPA38 ürününü ilk olarak Almanya da ki telekominikasyon şirketi Kathrein firması için üretti. Daha sonra karavan kullanıcılarının '' Karavanı gölgelik alanlara (Ağaç altı gibi) çektiğimizde yayın alamıyoruz ya da anten kapandığında ağaç dalı antenin arasında kalıyor, hareket...
  14. akınanılaltın

Karavanda TV ve Anten

Merhaba, Türkiye de karasal dijital yayının 2014 2. yarı da başlayacağı sözü verilmişti fakat altyapısal problemlerden dolayı askıya alındı. (Bildiğim kadarıyla.) Şu an dijital yayını uydu aracılığı ya da internet üzerinden alımaktayız.

15. akınanılaltın

Merhabalar, Karavanımı bugün gidip teslim alıp, İstanbul a getirdim. Öncelikle 1.2 Qashqai aracımı 1.6 dizel Peugeot 5008 ile değiştirerek başladım. Sonra ikinci el araç alım-satım sitesinden 2. El Erba Haftasonu karavanı için Denizli den bir beyefendi ile anlaştık. Aracın çeki demirini...
  16. akınanılaltın

Niewiadow N126 Et (aydos Karavan)

Teşekkür ederim. Nasıl bir bilgi edinmek istiyorsunuz ? Ben işim ve ilgim gereği karavan özellikleri hakkında bilgi sahibiyim, yardımcı olmak isterim.
  17. akınanılaltın

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

Merhaba, 2 gün önce Dolphin Romörk den aracıma Bosal Marka çeki demiri taktırdım. Çeki demirini takan firma ; 1- Araç ruhsat fotoğrafını çekip bir Mühendislik firmasına yolladı. 2-Mühendislik firması sizin yerinize evarkları toparlayıp, sizin adınıza size en yakın TSE Araç Kontrol...

18. akınanılaltın

Niewiadow N126 Et (aydos Karavan)

Engin Bey ile 4.25 çekme karavan için görüştüm ve artık yalnızca Caretta modelini üreteceğini söyledi. Yıllardır ben de karavan alma merakındaydım ve Yeni bir karavancı olmam dolayısı ile küçük, içinde mutfak ve banyosu olan ikinci el bir ERBA 3.40 satın aldım. Çeki demiri içini bugün...
  19. akınanılaltın

Sonunda Bir Karavanım Olmasına Çeyrek Kala

Merhabalar, 27 yaşında olmama rağmen uzun zamandır hayalim olan '' karavan '' için bugün Denizli' de 2. el Erba 3,40 satan bir abimize kapora yolladım. Ağustos un 10-11 i gibi gidip teslim almayı planlıyorum. (Bir aksilik çıkmaz ise) Denizli ye kadar gitmişken 1-2 günümü de Salda gölü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri