Arama sonuçlarınız

1. E

4x4 Araçlarda Patinaj

Ynt: 4x4 Araçlarda Patinaj Tesekkürler Levent bey. Bildigim kadariyla AWD (sürekli çeker) sistemi sadece SUBARU'da var. Yillarini 4 çeker sistemine adamis Land Rover bile, patinaja kalktigi zaman, geri vites yapmak zorunda kaliyor.

2. E

4x4 Araçlarda Patinaj

Ynt: 4x4 Araçlarda Patinaj Çok tesekkür ederim. Yeni teknoloji konusunda haklisiniz. Ama butce ve araci daga, bayira sürecegimizi düsünecek olursak alacagim arac en azindan 20 yasinda falan olacak. Hal böyleyken, bahsi gecen teknolojik ozelligin olmasi zor gibi. Yaniliyor olabilirim. Cunkü...
  3. E

4x4 Araçlarda Patinaj

Arkadaşlar, herkeze iyi calismalar, keyif dolu maceralar diliyorum. Siteye üyeyim. Ve o kadar cok bilgi paylasimi var'ki, insanin basi donuyor. Ama bir o kadar'da makul ve mantikli insanlar var. Kafa karismiyor yani. Benim bi sorum olacak. Sorum kisa ve araclarin teknik ozelligi, çeker...

4. E

Neden Galloper?

Ynt: Neden Galloper? Çok tesekkürler ttogan bey. Açıklamalarınız gercekten faydalı. Kendi adima söyliyeyim, bilgisizim. Bi sikintim daha var aslinda. Lütfen cahillime verin. Sormadan, arastirmadan'da ogrenilmez. Çok fazla, merakla ve zevkle takip ettigim, yazilarini okudugum bu site ve...
  5. E

Neden Galloper?

iyi gunler diliyorum. Sahip olmak istedigim off road araclar hakkindaçok fazla bilgim olmadigi icin, sizlerin yardiminina ihtiyacim var. Sorum su olacak. Mitsubishi pajero (2.6 lpg 5 kapı) ve hyundai galloper (3.0v6 lpg 5kapi) ? Hyundai 1999 modeli, 2000 modelinden daha pahalı neden? Bu arac...

6. E

Mitsubishi Pajero'nun Ruhsatı

Herkeze merhaba arkadaslar. Subaru Kullanicisiyim. Av ve doga gezileri icin fazla can yakmayacak bi arac (aklimda mitsubishi Pajero var ) dusunuyorum. Bu tip 4x4 araclarin ruhsatlarinin "cinsi" bolumunde ne yazmaktadir? Örn, Subaru "otomobil" gecmektedir. diger marka ve modellerde bu olay...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri