Arama sonuçlarınız

1. O

Cj Serileri Bu Araçlardan Hangisi Alınır Üstatlar

Birde CJ serilerinden kaç model aralıklarını ve hangi serileri tavsiye edersiniz arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var hem ben hem de sitedeki arkadaşlar bilgilerinizden faydalansın... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-acil-satilikkk-orjinal-cj-5-126468813/detay...

2. O

Cj5 1.3 Motor 1960 Modeller Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardım Eder Misiniz

Ynt: Cj5 1.3 Motor 1960 Modeller Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardım Eder Misiniz
  3. O

Üstatlar Cj Lastik Jant Ve Yükseltme Kiti Bilgi Ve Önerilerinzi Paylaşır Mısınz?

Ynt: Üstadlar Cj Lastik Ve Jant Konusunda Bilgi Ve Önerilerinizi Paylaşır Mısınız? hatta hazırda satılık bu tarzda araç varsa bakabilirim

4. O

Üstatlar Cj Lastik Jant Ve Yükseltme Kiti Bilgi Ve Önerilerinzi Paylaşır Mısınz?

merhaba arkadaşlar ben de sizler gibi cj hastalarından biriyim çok yakında araç almayı düşünüyorum ama en çok istediğim şey ise genelde asfaltta kullanmak için büyük bir lastik ve yükselme kiti vs. fotolarda görüldüğü gibi tabi çok abartı değil ancak gene de bindiğim aracın yüksek olması çok...
  5. O

Cj5 1.3 Motor 1960 Modeller Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardım Eder Misiniz

sizden çok acil olarak yardım istiyorum bende sizin gibi cj5 hastasıyım yeni bir araç buldum 1960 model olduğunu ve 1.3 motor olduğunu söyledi bana satıcı arkadaş acaba 1960 serilerinin kullanışları nasıl yakıtı nasıldır acaba ben genelde asfaltta kullanıcam ama arada bir araziye çıkarım diye...

6. O

sizden çok acil olarak yardım istiyorum bende sizin gibi cj5 hastasıyım yeni bir araç buldum 1960 model olduğunu ve 1.3 motor olduğunu söyledi bana satıcı arkadaş acaba 1960 serilerinin kullanışları nasıl yakıtı nasıldır acaba ben genelde asfaltta kullanıcam ama arada bir araziye çıkarım diye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri