Arama sonuçlarınız

1. S

265/70/r16 Bf Goodrich At Izmir

lastikler duruyormu acaba ?

2. S

Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi arkadaşlar , vergi konusunu bu gün itibari ile tam olarak netleştirdim. 2007 model navara 2,5 TDI 4x4 modeli için vergi indiriminden yararlanmadan 6 aylık 811 TL x2 =1622 TL 2007 model navara 2,5 TDI 4x4 modeli için vergi indiriminden yararlanarak 6 aylık...
  3. S

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi harun bey , vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim açıklayıcı bilgiler oldu sanırım deneyerek öğreneceğiz bazı şeyleri. bahadır bey , deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim kuyu konusunda köydeki büyüklerimize görüşmemiz 10 günde 6 ton...

4. S

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi bahadır bey , çeşmede rakım ne kadar bilmiyorum ama rakım ne kadar yüksek ise o kadar da rakamlar yükseliyor, kasa ölçüleri ne kadar dır bilmiyorum ama sizin bu konuda bilgileriniz mevcut bunu araştıracağım . vergi konusunda nette yeterli bilgi yok 4x2...
  5. S

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi merhaba , traktör konusunda ikici planım ama ben hemen özel kullanım hemde bu tarz işlerimi görebilmek için navara almak istiyorum. hem navara hemde eski bir traktör alayım diyorum ama bu seferde eski traktörler motor problemi çıkardığı zaman bir okadar daha...

6. S

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi bahadır bey , zaten suyu aldığım yerden gideceği yer maksimum 1,5 km iki tane IBC tank için ölçüleri bulmam lazım ben en iyisi buralarda navara bulup kasa ölçülerini alayım ondan sonra karar vermek lazım bu konu benim için çok önemli bu araçların arasında...

7. S

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi merhaba özay bey , ben istanbul pendikte ikamet ediyorum ama bilecik bozüyük de tarla ancak tanker girebileceği bir yerde değil tarla sondaj içinde rakım olarak çok yüksekte sondaj firmaları bir navara parası istiyorlar açmak için ve devletin aldığı...
  8. S

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi Bahadır bey tavsiyeleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim . daha önce 1,3 multijet doblo ile içine IBC tank koyarak 1 tonluk su ile bu işlemi yaptım ve doblo beni yarı yolda bırakmadı aynı rampayı çok rahat bir şekilde çıktı. ben römorku sıfırdan...
  9. S

Arkadaşlar , Navara almayı düşünüyorum ancak vergilerden sebep 4x4 modelini alamayacağım köyde ceviz tarlam var fidelere su götüre bilmem için arkasına römork takmayı düşünüyorum, bu konu hakkında sizlerin yorum ve deneyimlerinize çok ihtiyacım var , yaklaşık 3 ton su römorkunu bağladığım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri