Arama sonuçlarınız

1. faruks

Kişisel fotoğraf galerim

Ynt: Kişisel fotoğraf galerim Emeğine sağlık.Laleler gerçekten çok güzel

2. faruks

Üyemiz Sefa Sevim'i (meteeor) Kaybettik Hepimizin Başı Sağolsun :(

Ynt: Üyemiz Sefa Sevim'i (meteeor) Kaybettik Hepimizin Başı Sağolsun :( Allah rahmet etsin
  3. faruks

Yazısı Yabancılaşmış Türkler

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler Benim için hangi ismi kullandığının bir önemi yok Onur bey.Benim için önemli olan bir fikir savunuluyorsa hayatta uygulanmalı

4. faruks

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler Sevgili Onur keşke FaSTJUNKİE yerine türkçe bir isim kullansaydın kullansaydın. samimiyet açısından
  5. faruks

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler Temelde itirazım biz her türlü başararısızlıklarımızda kendimiz dışında her şeyi suçluyoruz.alfabe ,dış güçler gibi.Öz eleştiri yapmıyoruz ,okumuyoruz ,çalışmıyoruz .tartışırken bile amacımız problemi çözmek değil haklı çıkmak. her türlü etnik dini ve siyasi...

6. faruks

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler Mete bey ben konuyu hiç dini boyutuyla değerlendirmiyorum .Fark etmişinizdir

7. faruks

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler birde şunu merak ediyorum aynı latin alfabesini kullandığımız ingiltereyle Türkiye ünüversiteleri arasındaki yayınlanan bilimsel makale sayısı arasında farkvarmıdır
  8. faruks

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler anatomik acıdan türk, fransız, arap,ispanyol ve slavlar arasıdaki gıtlak yapıları arasındaki fark nelerdir. bu konuda bilimsel bir çalışma yapılmışmıdır.
  9. faruks

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler vurgulamak istediğim konu dünya üzerindeki etkinliğin sadece alfabeyle acıklanamayacağı .Örnek kril alfabesi kullanan rusya ve bulgarisatanın etkinlik farkı gibi veya latin alfabesi kullanan bolivya ile ingiltere arasındaki etkinlik farkı gibi.israilin...

10. faruks

Ynt: Yazısı Yabancılaşmış Türkler [ Arap alfabesi de böyledir işte, eskimiş ve etkinliğini yitirmiş, ciddiye alınmayan] [dünya güçleri arasında kimse sizi tanımaz, ciddiye almazdı] Bu cümlelerdeki problerler alfabelerden değilde onu kullanan toplulklardan kaynaklanması gerekir gibi...

11. faruks

Hysoung Kairon RT 125 Hakkında

Ynt: Hysoung Kairon RT 125 Hakkında bende hysung 650 var, hem servislerin bilgisizliğinden hemde kanuninin parça problemlerinden bıktım . hysung veya kanuni tavsiye etmem.
  12. faruks

Yaşanan Bir Kaza; Ölümden Dönüşüm!.

Ynt: Yaşanan Bir Kaza; Ölümden Dönüşüm!. Böyle "garip" insanlar yüzünden yurdumuzda bir çok masum insan zarar görüyor.Affetmek hatalarda olmalı ,kanun ve kuralsızlıklada değil gibi geliyor bana

13. faruks

Yaşanan Bir Kaza; Ölümden Dönüşüm!.

Ynt: Yaşanan Bir Kaza; Ölümden Dönüşüm!. Çok geçmiş olsun
  14. faruks

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Van olabilirmi
  15. faruks

Kişisel Galeri (devilhere)

Ynt: Kişisel Galeri (devilhere) Fotoğraflar çok güzel özellikle böcek makroları

16. faruks

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Rumkale
  17. faruks

kadın-erkek / kadın-kadın / erkek- erkek DİALOG :)

Ynt: kadın-erkek / kadın-kadın / erkek- erkek DİALOG :) Bu kadar mı güzel anlatılır
  18. faruks

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Bursa ,Mustafakemalpaşa,Hacıahmet köyü

19. faruks

Hayatından mı Sıkıldın?

Ynt: Hayatından mı Sıkıldın? çok teşekkürler elinize sağlık
  20. faruks

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. hayırlı olsun, inşallah nice güzelliklere sebep olur

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR