Arama sonuçlarınız

1. dilsiem

Bisikletle Dünya Turu, Hayattaysan Yaşa

Yaklaşık olarak 20 büyük şirkete başvurdum aldığım cevap. ''Hedeflerimiz çakışmıyor.'' Bisikletle Türkiye Turuna çıktım Gene aynı sponsor yok.:) Devletin verdiği okul kredisi ile geçindim. Fakat şimdi şahsi bir gezinti değil. Bir dünya rekoru ve evrensel boyutta bir dostluk çalışması olacak...

2. dilsiem

tur basladi bisikletle.ilgili bir soru

Arkadaslar 21 mart ta bisikletle turkiye turuna ciktim ve suan da konya dan mersine geldim konakliyorum. bir sorum olacak ben yola bianchi espritle ciktim... cok fazla marka oneren oldi ozellikle xity sport ve kron trek bunlardan bagzilari... Sizce ne kadar fark var agirlik olarak ozelliklw...
  3. dilsiem

Bisikletle Türkiye Turu

İlk hareket Başlangıç : 21 03 2013 2 Gün... Konya- Karaman Merhaba arkadaşlar 21 Martta ''Barış Ve Kardeşlik'' Adına başladığım bisiklet yolculuğumun çilelerle geçen iki gününden bahsetmek istiyorum. Saat 12:00 'da başlayan bisiklet macerası akşam saat 18:00 a kadar sürdü...

4. dilsiem

Paralar Ateşe, Ayaklar Yeşile

Merhaba arkadaşlar ben Konya'dan Gökhan İlerigiden. Nisan ayının son haftasında başlayıp. Ekim ayının son haftasında bitmesini planladığım. Bisikletle Türkiye turunun ilk ilanını yazıyorum. Benimle birlikte bu seyahate katılacak olan arkadaşların seyahatleri Ekim ayında bitecek. Yanlız benim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri