Arama sonuçlarınız

1. asesi2000

Defender Tavsiyesi

İlandaki araç açık kasa kamyonetten kapalı kasaya çevrilmiş.Haliyle ruhsatında kamyonet yazıyor.illaki defender almak istiyorsanız özellikle ruhsatında otomobil yazan bir araç bakın.Defender zor bir araçtır.Sadece sizin kullanabileceğiniz heleki TDİ motor olmazsa iş makinası diyebiliriz.LPg li...

2. asesi2000

Defender Almak Istiyorum.

Defender hevesle alinir.Daha sonra sadece sizin tarafinizdan ve haftasonu kullanilabilir bir is makinasi oldugu kanaati uyanir insanda.TDi nin disindaki araclar yavaş olduğu icin bir yere gitmek sabir ister.Bunun yanina birkacda ariza eklenince sanayideki ustalarla ahbab olursunuz.Iyi tarafi...
  3. asesi2000

2016 Toyota Hilüx Lastik Seçimi

Aracta takılı olarak gelen 18 ebat orijinal jantına 265/65/18 BF KO2 lastikleri taktım.Sadece dönüşlerde hafif sürttüğü için ön plastik çamurlukları söktüm.Sorun ortadan kalktı.Siz jantları değiştirdiğiniz için sorun olabilir.Ben sorunsuz kullanıyorum.Çokta memnunum.

4. asesi2000

Land Rover Defender 2.5 Benzinli Bu Fiyata Alınır Mı ?

Yillarca defender kullandim.Benzinli arac felaket yakar.Avdan soğursunuz,yada yakit parasini paylaşmak icin 6 kisi ava gidersiniz,zaten o arkadaşlarda bir daha gelmez :) Honda gurubuyla araziye giremezsiniz.Diger arkadasin söylediği gibi 2005 öncesi suzuki vitaralar arazi vitesli olduğu icin (H2...
  5. asesi2000

Araç Kararsızlığı;

Ynt: Araç Kararsızlığı; Disco ile ilgili yorum süper olmuş.Size teşekkür ederim.Gece gece çok güldüm vallahi :))

6. asesi2000

2000 Model Vx100 Tavsiye Edermisiniz ?

Herkese merhaba.Arkadaşlar Vx100 almayı düşünüyorum.2004 modeli ortalama 80-85.000 tl fiyatları var.2000 modeline baktığım zaman 60.000 tl gibi alınabiliyor.Ben bu aracı,2.dizel bir aracım olduğu için hafta sonları kamp gezilerinde veya uzun yola tatile vs giderken kullanmayı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR