Arama sonuçlarınız

1. M

Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı?

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? bende kendi yaptığım desulfatörlerin haricinde ebay dan INFINITUM marka desulfatör aldım. Ekstradan ters bağlantı koruma özelliği ve 12 voltun altında kendisini otomatik kapatma özelliği var. Arabanın aküsüne bağladım 1 aydır üzerinde duruyor...

2. M

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? çıkışı korhan beyin devresindeki diyot ve kondansator eklemesi ile yapıyorum. yanan birşey yok şükür. eski UPS ve ışıldak aküleri ile denemeler yapıyorum. 20A max multimetrem var. o akülerden 20 A değil 2 a bile zor çıkıyor. araba aküsü olsa belki...
  3. M

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? çok akım çeken, çok ısınan, ve çok vınlayan ilk devredeki hatayı buldum. fastrecovery diyotu ters takmışım :o. diyotu ters taktığımda akım bakımından doğru yönde takılmış oluyor, fazla akım geçmesine ve aşırı ısınmaya neden oluyormuş. ama çıkış...

4. M

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? araştırınca aspirin olayına rastlamıştım. ama kullananlar son bir çalışıtırma için eve götürecek kadar aküyü kullanmak için yapmışlar genelde. siz aspirini attıktan sonra kullanmaya devem edebildinizmi. yoksa aküyü değiştridinizmi
  5. M

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Isınan devre breadboardın üzerinde duruyor. parçacıya gidip devre elamanlarının yenilerini alarak dün gece plaket üzerine yeni bir devre kurdum. kurmadan önce breadboard ın üzerindeki ilk ısınan devreye ikinci bir mosfet taktim. beklediğim gibi akım...

6. M

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? serdar abi anlamış hatamı mesajı yazarken bobin birimine farad demişim. uykusuzluktan ve devrenin çalışmasının heyecanındandır. hepinize çok teşekkürler. son durum 95 volt civarlarında ölçüm yapıyorum. mosfet üzerindeki ısınma yüksek ancak...

7. M

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? karhan beyin devreyi denedim ama çalışmadı. az önce serdar beyin devreyi kurdum gayet güzel çalışıyor. vınnnlama sesi bobin ile birlikte aküye bağladığım kablolardan da geliyor. yalnız çıkış voltajını ölçtüğümde 106 volt u gördüm. ve mosfet aşırı...
  8. M

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Güncel... son gelişmeler nelerdir acaba

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri