Arama sonuçlarınız

1. O

Fotoğrafa Tarih Ekleme

Ynt: Fotoğrafa Tarih Ekleme hangi program kullanarak yapmam gerekiyor peki?ben photoimpact ve picasa 3 kullanıyorum.diyelim ki 50 fotograf var otomatik olarak ekleyebilir miyim söylediğiniz şekilde yoksa tek tek mi uğraşmam gerekecek?

2. O

Fotoğrafa Tarih Ekleme

canon a 550'de tarih ekleyememe gibi bi problemim var.tarihe göre gün gün hafıza kartına dosyalıyor ama ben saati günü fotografta görmek istiyorum.nasıl ayarlandığını biliyor musunzz?? ???
  3. O

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Ynt: Yeni Yılınız Kutlu Olsun mutlu yıllar

4. O

Kişisel Galeri (caner)

Ynt: Kişisel Galeri (caner) 3. ve4. şahane
  5. O

Şarjlı Piller ve Şarj Cihazları

Ynt: Şarjlı Piller ve Şarj Cihazları neyse ki 17 saat sonunda yeşil ışığı görebildim =)

6. O

Ynt: Şarjlı Piller ve Şarj Cihazları bişi sorcam pilleri iyice bitirdikten sonra kaç saat şarj oluyo? ben dün 10 gibi şarja taktım halaa kırmızı ışığı yeşil olmadı üstelik piller de ısınmış :S cfl 3000 markası gp de şarj aletim ve daha bu alındığından sonra 2. şarj edilişi pillerin

7. O

Digital Makine Tavsiyesi

Ynt: digital makine tavsiyesi bu da ilk çekimim yani siftah oluyor o yüzden tamamen makinenin hüneri =P
  8. O

Digital Makine Tavsiyesi

Ynt: digital makine tavsiyesi teşekkür ederim ben canon a550 yi 189 ytl ye aldım bikaç gün önce.bi de ısındım çok sevimli bi makine.istediklerimin çoğu onda var,dokunmaya kıyamıyorum öyle güzel görünüyo gözüme =) gerçi henüz kayboluyorum içinde ama şarjlı pildi hafıza kartıydı şimdilik fazla...
  9. O

Kişisel Galeri (caner)

Ynt: Kişisel Galeri (caner) kutlarım

10. O

Yeni Başlayanlara Faydalı Bilgiler

Ynt: Yeni Başlayanlara Faydalı Bilgiler http://www.dryreading.com/camera/ güzelmiş bu

11. O

Ynt: Şarjlı Piller ve Şarj Cihazları bilgiler için teşekkür ederim. ben de gittim c.f.l.3000 aldım benim canon a550 var sanırım memnun kalcam ama kalmazsam yazarım buraya da
  12. O

Ynt: Şarjlı Piller ve Şarj Cihazları benim de acilen almam lazım aslında evde mini gp powerbank var ama pilleri kayıp =P gidip pil alsam şarj eder mi, aldığım pil başka markadan olabilir mi , pilin en uzun ömürlü olması için hangi ampere kadar çıkabilirm,hiçbi fikrim yok.olmadı şarj aleti de...

13. O

Digital Makine Tavsiyesi

Ynt: digital makine tavsiyesi bugün a550 alıyodum 189 ytl'ydi. ama bi yerde okumuştum aralık ayını bekleyin alcaksanız diye. almadım ama yanlış mı ettim doğrusu bilemiyorum :/
  14. O

Digital Makine Tavsiyesi

merhabalar kafası karışmış biri olarak yardım almak istedim. olympus fe 270 çekimlerini beğenmiş olsam da biraz araştırınca bitakım özellikleri istediğimi farkettim. gece çekimleri iyi olan yakınlaştıkça görüntü kalitesi bozulmayan 4x optik ve 7 ya da 8 megapiksel olması sanırım daha iyi sonuç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR