Arama sonuçlarınız

1. Blackhawk99

Ankarada Enduro Fırtınası

Geçtiğimiz yıllarda Hitit Rallisi, tırmanma yarışları gibi pek çok motor sporlarına ev sahipliği yapan Ankara’nın Kazan ilçesi bu defa da Türkiye Enduro Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2015 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası 3. Ayak...

2. Blackhawk99

Ankarada Enduro Fırtınası

Geçtiğimiz yıllarda Hitit Rallisi, tırmanma yarışları gibi pek çok motor sporlarına ev sahipliği yapan Ankara’nın Kazan ilçesi bu defa da Türkiye Enduro Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2015 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası 3. Ayak...
  3. Blackhawk99

##satılık Pırıl Pırıl Skystar##

Değerli arkadaşlar.. Sitedeki teknik problemden dolayı SATILIK kısmına ulaşaamdım.. 2000 Model orjinal 140.000 de Evrak eksiksiz satışı hazır pırıl pırıl Nissan Skystar Sadece motor taşımak için kısa mesafe kullanık Aracımız çok temiz ve memnunuz. Yüksek model araçla takas olur.. D MAX /...

4. Blackhawk99

#2015#defender#defense#idef#buggy#

Herkese merhaba 2015 İDEF Savunma ve Havacılık Fuarından Land Rover Defenderleri sizlerle paylaşmak istiyorum.. Araç yolcu taşıma maksadıyla bana göre tam bir av canavarı.. Yorumlar Sizin..
  5. Blackhawk99

Bu Defender Eşsiz / Böylesi Görülmedi

Bu güzel sitenin dağ taş doğa dostu üyeleri Daha önce Defender resimleri konu başlığı altında bulduğum bu karton hayali gerçek hayata geçirdim. Arazide pek güçlü olmasada oldukça albenili olduğu kesin. Yorumlarınızı ve beğenilerinizi beklerim :)

6. Blackhawk99

**mx Motorla Enduro Yapmak**

Değerli Gezenbilir üyeleri ve bu başlığı okuyup gören tüm güzel insanlar Tahminimce iste içerisinde bu konu başlığıyla bir şeyler yazılmıştır ama ben bulamadığım için buradan yeni konu açtım. Yaklaşık3 yıldır 2 teker üzerinde ayda 1-2 veya daha az olmak üzere enduro motosiklerimle...

7. Blackhawk99

4x4 Jant Lastik Arıyorum

2000 MODEL D22 KASA SKYSTAR İÇİN OFFROAD 6 BİJON JANT LASTİK TAKIMI ARİYORUM ANKARA 0530 232 83 38
  8. Blackhawk99

==nissan D22==bu Gence Yardım

==Merhaba değerli büyüklerim.== Yazılarınızı büyük bir hayranlıkla takip ediyorum.. Uzun zamandır gerçekleştirmeyi planladığım hayalimi taaaaa Malatyaya gidip bir D22 Nissan Skytsra alarak Ankara'ya getirim gerçekleştirdim. İlk sahibinden henüz 100.000 km de olan bu aracı 13.000 TL ye 80...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri