Arama sonuçlarınız

1. taner001

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi İyi günler abi benim aracımda 43000 km ye ön lastikler sizinde yazdığınız gibi lastiğin dişlerinde parçalanma ve aşınma vardı 40000 bakımında ön lastikler ile arka lastiklerin yerlerini değiştirdik arka laastikler daha iyi olduğu için önlere taktırdık.Bu yazıda...

2. taner001

El Freni Işığı

Ynt: El Freni Işığı Evet abi söylediğin gibi servise anlatması bunu belaa .anca ışıklar tekrar yanarsa işimiz olmazsa gidip göstericez bakalım.
  3. taner001

El Freni Işığı

Ynt: El Freni Işığı Günaydın Süleyman abi. bu yazdıklarını biliyorum da benim başıma gelen gösterge lambaları seyir halinde iken yanmıyordu göstergede aracın önü kaymaya başladıktan sonra esp yada asr hangisini devreye aldı bilmiyorumda onun ikaz ışığıyla birlikte abs ve el freni ışığı da yandı...

4. taner001

El Freni Işığı

Ynt: El Freni Işığı Sizde haklısınız servis bana 40 km uzaklıkta ama iş güç olduğu için hemen de gidilmiyor malesef şimdi bekleki ışık yansın iş güç olmasın servise gidilsin :) çok zor gibi gözüküyo ..
  5. taner001

El Freni Işığı

Ynt: El Freni Işığı Aslında arıza ışıkları yandığı zaman gitmemiz gerekiyorki bilgisayara bağladıklarında arızayı tespit edebilsenler ışıklar yanmadığı sürece net bi bilgi verebilecklerini sanmıyorum.

6. taner001

El Freni Işığı

Ynt: El Freni Işığı Göstergeye dikkat ettinizmi bilmiyorum ama bu yazdığınız olay bendede oldu ıslak zeminde virajda aracın ön kısmı kaymaya başladığında esp ışığıyla birlikte abs ışığı ve el freni ışığı yandı frenlerde herhangi bi hissizlik filan olmadı aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda...

7. taner001

DUSTER DA NERDEN GELDİĞİNİ ANLAMADIĞIMIZ SESLERİN TELAFİSİ

Ynt: Duster Da Nerden Geldiğini Anlamadığımız Seslerin Telafisi Öncelikle geçmiş olsun süleyman abi umarım başını ağrıtacak bi sorun çıkartmaz.Bu yazıları dün akşam okuduktan sonra sabah bende lock moduna alıp aracı tam tur yaparak yavaş hızla daire çizmeye başladım ve araçta gerçekten...
  8. taner001

Dacia Duster Resimleri

Ynt: Dacia Duster Resimleri İyi günler Süleyman abi aracı gündüz görme fırsatım pek olmuyoaraç sahibi tekirdağ da çalışıyo diye biliyorum gündüz pek buralarda olmuyo ama ilk gördüğüm yerde resimlerini burda yayınlarım abi.
  9. taner001

Dacia Duster Resimleri

Ynt: Dacia Duster Resimleri İyi günler süleyman abi resimdeki aracı bizim burdan bi abi almış geçen gün gördüm ezgozu sormuşun abi gördüğüm kadarıyla sana cevabını vereyim abi sonradan takılan egzozun borusunu susturucan önceki kıvrımlı kısıma bağlamış abi dikkat etmedim ama sanırım orjinal...

10. taner001

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Öncelikle herkeze iyi günler duster için bagaj üstü spoiler almak istiyorum fakat bunlar iki çeşitmiş sanırım benim gördüğüm bagaj kapağından daha dışarı doğru çıkıntısı var gibiydi.Bide daha sade bişey varmış sanırım.Aracına taktıran...

11. taner001

Klima Hakkında

Ynt: Klima Hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim benim anlatmak istediğimde tamda buydu :)
  12. taner001

Klima Hakkında

Ynt: Klima Hakkında Yardımcı olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim :)

13. taner001

Klima Hakkında

Ynt: Klima Hakkında Ercan bey benim anlatmak istediğim fanın sürekli olrak değilde kesik kesik çalışmasıydı sağolsun süleyman bey gerekli açıklamayı yapmış sizede cevabınız için teşekkür ederim.
  14. taner001

Klima Hakkında

Ynt: Klima Hakkında Bilgilendirdiğiniz için çok sağolun bizde klima fanında bi arıza var diye düşünmüştük demekki hiç bir sorun yok tekrar teşekkür ederim.
  15. taner001

Klima Hakkında

Ynt: Klima Hakkında Öncelikle herkeze iyi akşamlar dilerim.Bizde dusteri alırken bu forum sayesinde çok şey öğrendik ekim ayından bu güne dek hergün bu siteyi sessizce takip edenlerdenim.Benim duster kullanan abilerime bir sorum olucak. Acaba sizin araçlarınızda klimayı açtığınızda fan...

16. taner001

buda benim dusterr

Ynt: buda benim dusterr Sayın yasin abi bu söylediklerinden sonra gerçekten araca haksızlık etmişim senin tüketimin karşısında benimkinin lafı bile olmazmış ;D
  17. taner001

buda benim dusterr

Ynt: buda benim dusterr Saolasın İstanbul dışındayım ama bana 6.0 ile 6.5 arası bile olsa çok iyi olucak :) araçtan ve motorundan çok memnunum özellikle şanzumanı çok hoşuma gitti her viteste hemen hemen her devrde gidiyo bayılsa bile çok çabuk toparlıyo kendini.Aşırı hız merakım önceden vardı...
  18. taner001

buda benim dusterr

Ynt: buda benim dusterr Sayın monti bey abicim teşşekür butonunu bide ben bulabilsem :D dün ışık yandı 100 liralık yakıt alıp değerleri sıfırlayıp uzun yolda 5.8 şehir içinde 6.2 litreye kadar düştü insan bu değerleri görünce daha çok arabdan inmeyesi geliyo ama bakalım zaman göstericek ilk...

19. taner001

buda benim dusterr

Ynt: buda benim dusterr Belkide haklısınızdır abartılıcak bişey yoktur ama eski arabamda ne kadar zorlasamda 5.5 litreyi geçmiyodu ama napalım gülü seven dikenine katlanır :D
  20. taner001

buda benim dusterr

Ynt: buda benim dusterr Erdal bey öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Allah cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin.4*4 ile 4*2 arasında tabiki yakıt tüketimi farklı olucaktır ama şehir içinde 2wd konumunda kullandığım için yakıt biraz fazla geldi bana.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri