Arama sonuçlarınız

1. gezens

Göçbeyli veya Ömerli'de Hafif Offroad Gezi Planı

Ynt: Göçbeyli veya Ömerli'de Hafif Offroad Gezi Planı Erkan abi, bi sonra ki orgnzsyn icin numaramı bırakıorm 532 707 19 44 En yakn zamnda toplnmak dilegyle

2. gezens

Ynt: Göçbeyli veya Ömerli'de Hafif Offroad Gezi Planı 2.Enes Kızılaslan 95 Grand Cherokee 5.2 / 3 kişi gelicez inş. Bende de yükseltme falan yok, basamakları söktüm, daha yuksek gorunuo artk :)
  3. gezens

gezinin formatı çok güzel :) özellikle alkolsuz olması. Gelmeye çalışıcm. iletişim için bi cep numarası olsa ii olur ama?

4. gezens

pazar günü istanbul jeep toplantısı olsa

Selam Beyler; off road için cok temiz bi zj aldım, boya yok hattaa araçta, pek te kıyamıorm ama çıkıcaz araziye artk. jeep araçların ağırlıklı olduğu bi pazar etkinliği olsa bence çok ii olur. talep olur mu acep?
  5. gezens

nif dagında belgesel çekimi

Ynt: nif dagında belgesel çekimi bu pazar yapılcak galiba bu gezi? istanbuldan var mı gelecek? benim zj de yukseltme falan yok, eşlik etmem mumkun mu acep? aracı aldık daha bi yere gittigmz yok, belki start ı izmir le veririz :)

6. gezens

selam beyler; bende de 95 model grand cherokee var (zj oluo galiba) bu pazar olursa bengelebilirm. benm araçta yukseltme falan yok, problem olmaz herhal? hafif yazıo zaten.

7. gezens

Ümraniye-Çekmeköy-Kavacık Civarında Off Road Yapmak.?

Ynt: Ümraniye-Çekmeköy-Kavacık Civarında Off Road Yapmak.? Allah razı olsun tesekkür ederim.
  8. gezens

Ümraniye-Çekmeköy-Kavacık Civarında Off Road Yapmak.?

Ynt: Ümraniye-Çekmeköy-Kavacık Civarında Off Road Yapmak.? Beyler ben de yeni araç aldım cherokee 5,2 ZJ ben de deneme yapmaya fırsat kolluyorum. toplanırsanız cok yüksek ihtiml katılırım.
  9. gezens

Ben de chrokee 5.2 aldim

Ynt: Ben de chrokee 5.2 aldim Çok teşekkür ederim Beyler sağolun :) beraber kullanmak nasip olur inş... ama cok yakıyo bilginiz olsun. bi de aksilik trafikte kullandım hep... resim eklerim bi ara inş

10. gezens

Ben de chrokee 5.2 aldim

Arkadaslar merhaba İstanbuldan enes ben 26 yasndaym Bugun bi 95 modal 5.2 ile sozlestm araba p. Tesi ben de ins araba. 95 model 5.2 boyasiz 130 bin km de Ben bu araca masraf etmeden ogfroad yapabilrmiim acaba? Araba acayp temz Almadn once cok sey okdm burda Dogru is yapm gibi gelio bana

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri