Arama sonuçlarınız

1. Ç

Davlumbaz Üstü Temiz Su Deposu Kapağı Sızdırmazlık Sorunu

Merhaba, son durum nedir acaba? Ben de sprinter aracim için davlumbaz ustu su deposu aramaktayım ancak emin olamadım, 1- plastik su depoları zamanla koku yapar mi? 2- kirli su deposunu da davlumbaz üstüne mi koydunuz acaba?
  2. Ç

Kendi Karavanını Yapanlar Buralpdi̇ 2

Aracınız da, anlatımınız da çok güzel olmuş çok teşekkürler

3. Ç

Mercedes Sprinter Ambulanstan Motokaravan Yapım Aşamaları

cevabınız için çok tesekkur ederim ancak soruları soralı 1 sene oldu, siz yeni gördünüz sanırım yine de tesekkurler, bazen bilgiye hızlı ulaşmanız gerekir, benimki de öyle bir durumdu. internette de birsürü farklı yorum olunca yok mu bunun genel bir dogrusu diyerek sormak istemiştim. çok...
  4. Ç

Aynen öyle, İzmir’de bir arkadaşım var belki oraya götürücem aracı ya da 1-2 küçük rötuş yapıp o şekilde bırakacağım gibi gözüküyor..

5. Ç

ötv durumu ; fabrika çıkışlı ambulans - cenaze aracı vb araclarda ilk satışta ötv olmuyormuş, dolayısıyla arac kullanım ömrünü tamamladıktan sonra satış esnasında yeni alıcıya ötv cıkıyor. garip ancak böyle. ben aracı 170bin tl'ye almıştım ancak satıcı arkadasın rıcası üzerine faturayı 40bin...

6. Ç

haklısınız, işlerimin yogunlugundan dolayı uzun bir süre araç ile pek ilgilenemedim, aracı geçen sene apar topar boşaltıp temizleyip işimi görecek kadar yapıp bir süre kullanıp eğer memnun kalırsam devam ederim diye düşünerek almıştım zaten ki öyle de oldu. şuanki tüm karavanlarda güneş paneli...
  7. Ç

14 Adımda Kendi Karavanınızı Yapmanız Için Eksiksiz Bir Rehber

Çok güzel bir uygulama olmuş çok teşekkürler
  8. Ç

@bartek ’in de belirttiği gibi diğer arkadaşın aracı sonradan ambulansa dönüştürülmüştür muhtemelen. Anladığım kadarıyla Fabrika çıkışlı ambulans, cenaze aracı vb araçlar, aynı şekilde kullanım olduğu sürece ÖTV’den muaflar ancak sonrasında yaşı ne olursa olsun sınıf değişikliği yaptığınızda ÖTV...

9. Ç

Araç tadilat projesini Bursa’da bir yer ile görüşmeme rağmen çok ilgilenmedikleri için İzmir’de Gözde hanım’a yaptırdım sagolsunlar fazlasıyla yardımcı oldular ve fiyatı da Bursa’ya göre sanırım yaklaşık 300-400 tl daha ucuz idi.. panelvan için 750 tl proje + 570 tl harç, karavan için ise 1250 +...

10. Ç

Buarada bayram öncesi plaka işlemlerini halledip arife günü plakamı çıkartırım diye hayal ederken son dakika sürprizi ile karşılaştım… aracın ambulanstan kalan beyaz plastik döşemeli ve dolaplı haliyle tadilat projesi çizdirip TSE onayını da aldıktan sonra muayenesini yaptırıp plaka çıkartma...
  11. Ç

Tekrar merhaba, aracın durumunu görmek ve ihtiyaç durumunda ısı yalıtımını yapmak adına zemininde bulunan muhtemelen epoksi kaplı Mdf plaka hariç yan plastik aksamlarını söktüm attım, plastiklerin arkasında galvaniz kaplı sac çıktı ancak onları da söktüm ve arkalarında sadece 10-15 mm...

12. Ç

Tadilat projesinin çizilmesini ve onaylanmasını beklerken fırsat buldukça iş çıkışlarında araç üzerindeki yazı ve stıckerları sıcak hava tabancası ve sonrasında arta kalan yapışkanlarını da benzinle temizledim ancak gerçekten yordu ve henüz tamamlamış değilim.. benzin yerine gaz yağı öneren...
  13. Ç

Araç Ankara’dan Bursaya tüm ekipmanları üzerinde olarak geldi ancak elektronik aksamlar hariç anlaştığımız için aracı aldıktan sonra ambulansa ait malzemeleri söküp satın aldığımız arkadasa iade ettik. Öncesi ve sonrası’na ait resimler ektedir. Aracı ambulans olarak kullanmayacagım için...

14. Ç

Aracım 2008 model Mercedes sprinter faal olarak kullanımdaydı ancak ambulansların ve hasta taşıma araçlarının 15 yıl kullanım süresi olduğu için satılığa çıkartmışlardı bize kısmet oldu. Araç mercedesin en iyi motorlarından olarak sayılan euro 3 motor ile gelmekte ki umarım öyledir çünki aracım...
  15. Ç

Herkese merhaba, Uzun yıllardır hayalini kurduğum karavan sevdasına 1 ay kadar önce almış olduğum 2008 model Mercedes sprinter ambulans ile ilk adımı atmış bulunmaktayım. Sizlerin deneyımlerinize istinaden projemi şekillendirmek ve bu süreçte yaşadıklarımı diğer karavan sevdalıları ile...
  16. Ç

Başladik! Ambulans’dan Karavana!

Ozaman yeni karavanınız da hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Ben de bir heves başladım bakalım umarım senede birkaç kere kullanabilirim aracı :)

17. Ç

Karavan Seçimi Ve Karavan Sahip Olma Süreci Için Kararsızlıklar

Çok teşekkür ederim fazlasıyla ihtiyacım var sanırım
  18. Ç

Başladik! Ambulans’dan Karavana!

Merhaba yaklaşık 1 sene olmuş ancak tekrar hayırlı olsun aracınız umarım tamamlanmış ve şuan keyifle vakit geçirdiğiniz bir tatildesinizdir, Son durum nedir acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri