Arama sonuçlarınız

1. okufa

Ankarada Yada Trabzon Rizede V6 2.5 Motor Ustası

Başlıkta belirttiğim gibi bu illerde v6 motordan anlayan işini savruk yapmayacak gerçek usta arayışım var. Aracım 2000 Suzuki Grand Vitara 2.5 otomatik. Şaşmaz sanayide usta motoru döndürmeye çalıştı ancak dönmedi yatak sarmış. Araç şuan satışta ancak resmen hurda parası teklif ediliyor...

2. okufa

Grand Vitara Beyin Tamiri Hakkında

Herkese iyi günler, Aracım 2000 Suzuki grand vitara 2.5 AT. Zincir kırılması sonrası Aracı uzun süre kullanmak amacıyla toplattım ancak son olarak araçta yük altında teklemeler rolanti dalgalanması çekiş düşüklüğü problemi oluştu. Yaptırdığım usta tehsisattan olabilir dedi değiştirdim. Sorun...
  3. okufa

Suzuki Grand Vitara Otomatik Şanzıman Ustasi

Merhabalar. Suzuki grand vitara 2.5 v6 2000 model otomatik vites aracımı ankara şaşmazda şanzıman tamir seti değişimi için vermiştim. Usta demeye dilim varmıyor. Teslim ettiginde araçta boşta ve her vites değişiminde vuruntu olduğu için tekrar verdim ve aylar geçmesine rağmen yapamadı. Önceden...

4. okufa

Suzuki Grand Vitara 2,5 Şanzıman Tamir Kiti

2000 model suzuki grand vitara 2,5 otomatik aracım var. Geri vites plakası sıyırmış. Şanzıman tamir kiti gerekli, Ankaradayım nereden bulabilirim?
  5. okufa

Frontera B Sol Far (söför Tarafı)

Merhabalar, Araştırmalarım sonucunda araç üzerindeki sol far cam desenlerinin yanlış olduğu ortaya çıktı. Far camı arayışına girdim ama değil cam farı bulmak bile mümkün değil trabzonda. Aşağıdaki resim ankaradaki güven oto hurdalığındaki bir far, ordaki arkadaşlar 300 tl fiyat çekmişler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri